مسابقه بزرگ مدال شو را از دست ندهید

مسابقه بزرگ مدال شو با کلی مرحله جذاب و هیجان انگیز داره شروع میشه. اولین بخش این مسابقه، بسته پیش بینی رایگان ویژه مدال شو هست. این مسابقه رو از دست ندید....

به مسابقه بزرگ مدال شو خوش آمدید. از این پس، مدال شو بسته پیش بینی ویژه خودش رو داره. اصلا «مدال شو» میخواد تغییر کنه و با یک شکل و قیافه جدید و جذاب تر از قبل ظاهر بشه. چطوری؟ اینطوری:

از این پس مدال شو، در قالب یک رقابت بزرگ، بین دو تیم که سرگروهشون مهرداد میناوند و حنیف عمران زاده هستند، برگزار میشه. شما هم می تونید در این رقابت بزرگ شرکت کنید. چطوری؟ اینطوری:

به بخش پیش بینی برید و بسته رایگان ویژه مدال شو رو انتخاب کنید. بعد تیم تون رو انتخاب کنید. مهرداد میناوند یا حنیف عمران زاده؟ می تونید با توجه به رنگشون و یا فارغ از رنگها و فراتر از اونها، سرگروهتون رو انتخاب کنید. هر جوری خودتون صلاح می دونید!

بعدش بازی های بسته مدال شو رو پیش بینی کنید. هر تیمی که بیشترین پیش بینی دقیق و صحیح رو انجام بده امتیاز بالاتری می گیره . سرگروه تیم برنده، هر هفته به افرادی از تیمش که بیشترین پیش بینی دقیق رو انجام دادند، جایزه میده. این بسته تفاوتش با بسته های دیگه اینه که هر هفته بدون استثنا برنده داره. باحال نیست؟!

پس همین الان به این رقابت جذاب و پرهیجان بپیوندید تا هم لذت ببرید، هم جایزه!

تگ ها


مهرداد میناوند حنیف عمران زاده فوتبال