مستند راموس جمعه اکران می‌شود؛از شکست ۵-۱ مقابل بارسا تا علاقه به اسب!

جمعه این هفته، مستند سرخیو راموس رسما از شبکه آمازون پخش خواهد شد. گزارشی درباره همه‌ آن‌چه در این مستند خواهید دید....

به گزارش مدال، مستند «قلب سرخیو راموس» از روز جمعه در سایت آمازون در دسترس خواهد بود. این مستند شامل ۸ بخش خواهد بود که سایت مارکا به اطلاعاتی درباره ۶ بخش آن دست پیدا کرده است. این ۶ بخش شامل روابط با پیلار رابیو (همسر راموس)، فرندان این دو نفر، فصل ۱۹-۲۰۱۸ رئال مادرید، کاپیتانی، حضور در تیم ملی و عشق و علاقه راموس به اسب و موزیک است.
راموس و رابیو ۳ فرزند به نام‌های سرخیو جونیور، مارکو و الخاندرو دارند که در این مستند در این رابطه صحبت شده است. او در بخش ملاقات با پیلار گفته: وقتی اولین بار او را دیدم تا سه شب خوابش می‌دیدم. فکر نمی‌کردم پیلار حاضر شود با من صحبت کند.
بازیکن اسپانیایی رئال در بخش‌هایی به بیان علاقه‌اش به موسیقی پرداخته است. او می‌ گوید: موسیقی همیشه همراه من باقی می‌ماند و به سبک زندگی من تبدیل شده. موسیقی فلامینگو را دوست دارم. راموس همچنین به اسب سواری هم علاقه زیادی دارد و در این رابطه گفته: عشق من به اسب از دوران کودکی وجود داشته و هر زمان اسبی می‌دیدم خانواده‌ام را مجبور می‌کردم تا صبر کنند و من سوار اسب شوم.
راموس در این مستند درباره بسیاری از لحظات حضور در رئال و تیم ملی صحبت کرده و صحنه‌هایی از صحبت‌های مدافع تیم رئال پس از مهمانی که به مناسبت پانزدهمین سال شروع فوتبال حرفه‌ایش، در این مستند گنجانده شده است. او درباره پنالتی زدنش که همواره با ضربه چیپ همراه بوده می‌گوید: پنالتی زدن کار آسانی نیست و دروازه‌بان‌ها باتجربه شده‌اند. آن‌ها تا آخرین لحظه صبر می‌کنند و در نهایت شیرجه می‌زنند. زدن ضربه در لحظات آخر آسان نیست! همیشه آسان‌ترین روش سخت‌ترین روش است.
بازیکن سابق تیم سویا درباره شکست عجیب ۵-۱ مقابل بارسا در این مستند گفته: این شکست ما را خرد کرد. برای لوپتگی شرمنده‌ام زیرا قرارمان آن طور که باید، پیش نرفت. از زمانی که به رئال آمده بودم چنین وضعیتی را تجربه نکردم. ما در آن زمان رده نهم قرار داشتیم.
تبلیغ این مستند روز گذشته از شبکه آمازون پخش شد و باید برای انتشار رسمی آن در روز جمعه منتظر ماند.

بیشتر بخوانید:

راموس: می‌دانم که گرت بیل به رئال مادرید متعهد است

 

تگ ها


مستند راموس پیلار رابیو سرخیو راموس رئال مادرید لالیگا فوتبال