مستند پوکر پرسپولیس درآستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا منتشر می‌شود

مستند پوکر قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا منتشر خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل رسانه باشگاه پرسپولیس، ستاره طلایی پرسپولیس همچنان در حال درخشش و قلب هواداران سرخ همچنان سرشار از افتخار و گرمی است؛ دومین فینال طی ٣ فصل اخیر لیگ قهرمانان. اوج این تداوم زیبا و غرورانگیز اما اینجاست که یقیناً این اتفاق بدون همدلی و انرژی مثبت و صمیمانه هواداران، هرگز ممکن نبود!


امروز بیش از هر زمان دیگر، به خود می‌بالیم که قدم در مسیر سخت و البته شیرین ساخت برشی از غرورانگیزترین بخش تاریخ باشگاه پرسپولیس گذاشتیم. بر خود لازم می‌دانیم همینجا از همه هواداران و یکایک آنها که مایه دلگرمی و یاری رسان ما در ساخت مستند ۴×۶ (پوکر) بودند سپاسگزاری کنم؛ از یحیی گل‌محمدی، کریم باقری، حمید مطهری و افشین پیروانی گرفته تا تک تک بازیکنان، و از جعفر سمیعی مدیر عامل باشگاه و همه ارکان و کارکنان باشگاه، امیر جلیلوند؛ مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آتیه داده پرداز و تمامی زیرمجموعه تابعه، محسن خانجهانی؛ کارگردان صاحب سبک و کارکشته سینمای مستند ایران و یکایک همکاران حرفه‌ای فنی و تولید فیلم، سیامک آقایاری؛ مشاور ورزشی و مجریان طرح گرفته تا علی کریمی؛ اسطوره فنا ناپذیر سرخپوشان، علی پروین، حسین کلانی و حمید استیلی، مهرداد میناوند و برانکو ایوانکوویچ، ممنونیم که با همه وجود، سرشار از صداقت و یکدلی، ما را در تهیه سندی زرین از تاریخ پرسپولیس یاری کردند.


اینک زمان مناسبی است که این نوید را به شما هواداران پرشور پرسپولیس بدهیم که پیش فروش مستند ۴×۶ (پوکر) از شنبه ۲۲ آذر ساعت ۲۲ آغاز می‌گردد. با توجه به شرایط کرونا و خیل کثیر هواداران عرضه این فیلم به صورت حضوری امکان ندارد لذا تنها از طریق لینک که در صفحه پرسپولیس و فروشگاه اینترنتی هوادار قرار می‌گیرد امکان پذیر خواهد بود.

به امید سرافرازی تیم پرسپولیس و ان شاء الله قهرمانی در آسیا.

ارادتمند. حمیدرضا قرایی. تهیه کننده مستند پوکر

بیشتر بخوانید:

ما باید شاکی باشیم نه پرسپولیس/ یک هفته می‌گفتیم بازی برگزار نشود

شارژ مالی پرسپولیسی‌ها قبل از سفر به قطر

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانی فوتبال آسیا فینال لیگ قهرمانان آسیا فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال