مسعود آرمات تنها گزینه مطرح شده در هیئت رئیسه والیبال بود

عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال درباره نحوه تأیید مسعود آرمات برای هدایت تیم نوجوانان گفت: آرمات تنها گزینه پیشنهادی در جلسه هیئت رئیسه بود....

محمود افشاردوست در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این سوال که گزینه‌های مطرح شده از سوی رئیس فدراسیون در جلسه هیئت رئیسه برای انتخاب سرمربی تیم ملی نوجوانان چه کسانی بودند؟ گفت: آنچه که داورزنی به صورت گزارش در هیئت رئیسه مطرح کرد ماحصل مشورت‌هایی بود که با برخی از اعضای کمیته فنی انجام داده بود. طبق گزارش مطرح شده، ظاهراً در بین ۲۰ گزینه بررسی‌های زیادی انجام شده و با توجه به صحبت‌هایی که با برخی از اعضای کمیته فنی مطرح شده، در نهایت مسعود آرمات انتخاب شد تا هدایت تیم نوجوانان به او سپرده شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال در واکنش به این سئوال که یعنی فقط نام مسعود آرمات در جلسه هیئت رئیسه مطرح شده بود؟ تاکید کرد: بله، فقط اسم آرمات به عنوان گزینه نهایی مطرح شد اما همان طور که گفتم ظاهراً آرمات از میان ۲۰ گزینه انتخاب شده است.

افشاردوست درباره حضور «آلکنو» روی نیمکت تیم ملی والیبال ایران نیز گفت: آلکنو تقریباً تمام شده است. با توجه به اینکه با تیم باشگاهی روسیه قرارداد دارد طبیعی است که اواخر فروردین ماه در ایران حاضر شود اما طبق صحبت‌های داورزنی، آلکنو کارش را در ایران آغاز خواهد کرد و قطعاً در این ۷ ماه او بیکار نخواهد بود. درباره معرفی کادرش نیز اطلاعاتی ندارم و این به نوع مذاکرات فدراسیون به آلکنو برخواهد گشت.

تگ ها


فدراسیون والیبال محمود افشاردوست مسعود آرمات