مسعود شجاعی؛ احتمالا خرید پنجم نساجی

نساجی تا به این جای کار علیرضا حقیقی – رضا جعفری – مرتضی منصوری و امیر حسین باقرپور را به عنوان بازیکنان جدید بخدمت گرفته است. بدون شک خریدهای نساجی به همین جا ختم نمی شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با اینکه نساجی بیشتر بازیکنان با کیفیت فصل گذشته اش را حفظ کرده و چند بازیکن جوان هم به ترکیب این تیم اضافه شده اند به دنبال یکی دو مهره تاثیر گذار دیگر است که یکی از این ها مسعود شجاعی کاپیتان سابق تیم ملی بشمار می رود، بازیکنی که در تراکتور هم شاگرد ساکت الهامی بوده و حتی به زعم سرمربی نساجی نقش اثرگذاری در تثیبت جایگاه فنی اش در تراکتور به عنوان سرمربی داشته است.  

مسعود شجاعی فصل گذشته در میانه های راه و به همراه اشکان دژاگه بعد از اختلافی که با رسول خطیبی پیدا کرد اردوی این تیم را ترک کرد و خیلی ها این  تصمیم را به منزله خداحافظی کاپیتان سابق تیم ملی از فوتبال بر شمردند. این در حالی است که به نظر می رسد مسعود شجاعی دست کم یک فصل دیگر در فوتبال ایران حاضر خواهد بود. 

فرهاد کوچک زاده، مدیر تیم نساجی در مصاحبه با خبر ورزشی این خبر را تایید کرد و گفت:« مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی بوده و از بازیکنان بزرگ فوتبال ایران به شمار می روند و اتفاقاً همبازی بنده در سایپا بوده است. باید دید مذاکرات و شرایط انتقال او به نساجی چگونه پیش خواهد رفت. امیدوارم به زودی با شجاعی به توافق رسیده و شاهد پوشیدن پیراهن نساجی از سوی او باشیم.»

گفته می شود مسعود شجاعی با یکی دو باشگاه دیگر هم مذاکره داشته و اگر با نساجی به توافق نرسد باز هم در فصل جدید لیگ برتر در یکی از تیم ها به میدان خواهد آمد. ساکت الهامی، سرمربی تراکتور هم پیش تر در مصاحبه اش در اردوی اردبیل به این نکته اشاره کرده بود یک بازیکن اسمی در شرف پیوستن به نساجی است. او در دوران مربیگری در تراکتور رابطه خوبی با مسعود شجاعی – اشکان دژاگه و احسان حاج صفی داشت و به همراه این تیم به عنوان قهرمانی جام حذفی دست پیدا کرد. البته او به دلیل رابطه خوب با مدیران باشگاه تراکتور و هم چنین تماشاگران این تیم برنامه ای برای جذب بازیکنان این تیم در دوران آماده سازی نداشت و مسعود شجاعی هم در حالی در شرف پیوستن به نساجی است که رابطه کاری اش با تراکتور به پایان رسیده است.

تگ ها


تراکتور مسعود شجاعی نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال