مسعود شجاعی صاحب رکورد جهانی شد

رکورد 5 دوره حضور در مقدماتی جام‌جهانی در فوتبال ایران بی‌نظیر و در فوتبال جهان کم نظیر محسوب می‌شود که مسعود شجاعی به آن دست یافت....

رکورد 5 دوره حضور در مقدماتی جام‌جهانی در فوتبال ایران بی‌نظیر و در فوتبال جهان کم نظیر محسوب می‌شود که مسعود شجاعی به آن دست یافت.

به گزارش مدال و به نقل ازرسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مسعود شجاعی کاپیتان تراکتور و کاپیتان اول تیم ملی ایران، با حضور در دیدار مقابل کامبوج توانست رکورد پنج دوره حضور در بازی‌های مقدماتی جام جهانی  را به دست آورد.

این بازیکن در حالی با ۵ دوره حضور در مقدماتی جام‌جهانی رکورددار تاریخ تیم ملی شد که تا بیش از این بازیکنان شاخصی نظیر جواد نکونام، یحیی گل‌محمدی، علی دایی، کریم باقری و علی کریمی در 4 دوره مقدماتی جام‌جهانی بازی کرده بودند ولی هیچ کدام مجال بازی در پنجمین دوره را پیدا نکردند. .
رکورد 5 دوره حضور در مقدماتی جام‌جهانی در فوتبال ایران بی‌نظیر و در فوتبال جهان کم نظیر محسوب می‌شود و تنها بازیکنانی نظیر رافائل مارکس به این حد نصاب رسیده‌اند. شجاعی یکی از با افتخارترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران و آسیا هست که در این فصل بازی‌های درخشانی برای تراکتور انجام داده است.

اخبار مرتبط:

ایران ۱۴ - ۰ کامبوج/ تاریخ‌سازی با حضور بانوان ایرانی

تگ ها


تراکتور مسعود شجاعی رکورد مسعود شجاعی ایران کامبوج ایران فوتبال