مسقط هدف جدید فوتبال آسیا خواهد بود

سالم بن سعید الوهیبی، رئیس فدراسیون فوتبال عمان از میزبانی جشن اعطای جوایز سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا ابراز خوشحالی کرد ......

سالم بن سعید الوهیبی، رئیس فدراسیون فوتبال عمان از میزبانی جشن اعطای جوایز سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش مدال و به نقل از روزنامه استاد الدوحه عراق،  سالم بن سعید الوهیبی گفت: امیدواریم مسقط به هدف جدیدی برای فوتبال آسیا تبدیل شود و از برگزاری موفقیت‌آمیز جشن سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان یک شریک مهم این نهاد حمایت می‌کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال عمان افزود: حمایت شهاب بن طارق آل سعید، مشاور سلطان عمان از این مراسم در مرکز نمایشگاهی مسقط به اهمیت بیشتر آن می‌افزاید. موفقیت برگزاری مراسم جشن سالانه جوایز کنفدراسیون فوتبال آسیا باعث توجه بیشتر این قاره به عمان می‌شود. حضور ورزشکاران بین‌المللی، آسیایی و عربی در این مراسم به عمان برای مشارکت بیشتر در سازماندهی مراسم‌های بزرگ فوتبال امکان فوق‌العاده‌ای خواهد داد.

 سلمان بن إبراهیم آل خلیفة، رئیس بحرینی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز گفت: خوشحالم که در عمان به سر می‌برم و از فدراسیون فوتبال این کشور به خاطر سازماندهی جشن سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا قدردانی می‌کنم.

جشن اعطای جوایز برترین‌های سال 2018 فوتبال آسیا چهارشنبه هفته جاری در مسقط، پایتخت عمان برگزار می‌شود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال