مسلمان: بعد از آن لایو جنجالی، برانکو گفت دیگر نباش

محسن مسلمان بعد از ۲ سال و اندی از جدایی‌اش از پرسپولیس به ماجراهای مربوط به نیمکت نشینی و پایان همکاری‌اش در این تیم پاسخ داد....

به گزارش "ورزش سه"، هافبک سابق پرسپولیس در فصلی که موفق شد عنوان برترین پاسور لیگ را به دست بیاورد، به دلیل اختلاف نظر با برانکو ایوانکوویچ مجبور به جدایی از این تیم شد.

او که به شکلی عجیب و با درخواست مستقیم مدیرعامل وقت (علی اکبر طاهری) قراردادش را برخلاف نظر برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس به امضا رسانده بود، در ادامه توانست شرایط مناسبی در ترکیب سرخ‌ها از آن خود کند و عنوان مهندس را از با توجه به طراحی حملات و پاس‌گل‌هایش از آن خود کند. در ادامه اما در پایان فصل هفدهم و در فصلی که سرخ‌ها برای سومین بار به قهرمانی دست یافته بودند، لایو او در مراسم قهرمانی جنجالی شد و صحبتی که اصغر نیک سیرت مترجم برانکو داشت، باعث پایان همکاری‌اش با این تیم و شماره ۷۷ محبوبش شد.

مسلمان بعد از دو فصل حضور در سپاهان، در نهایت به کار خود در این فصل با طلایی‌پوشان هم پایان داد و اکنون با حضور در استودیو آنتن، به سکوت خود در قبال اتفاقات پیش آمده پایان داده است. از اتهام مربوط به اعتیاد تا قرارداد با استقلال و البته ماجراهایی که در رختکن تیم باعث شد تا برانکو به او بگوید: اخم کردی و تا پایان فصل تاوان آن را خواهی داد!

این مصاحبه جذاب را می‌توانید از ساعت ۱۹ در آنتن مشاهده کنید.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان محسن مسلمان