مسلمان فعلا در لیست خروجی سپاهان نیست

سخنگوی باشگاه سپاهان توضیحات کاملی درباره شرایط این تیم ارائه کرد. &#۱۶۰;...

به گزارش ورزش سه، سیدعلی پزشک سخنگوی باشگاه سپاهان در حاشیه مراسم تجدید میثاق با شهدا که با اولین سخنرانی محمدرضا ساکت پس از قبول مسئولیت مدیرعاملی باشگاه هم همراه شد، در مورد موضوعات مختلفی صحبت کرد که در ادامه می‌خوانید.  


قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی ؟
با این قانونی که آورده اند، به کار گیری مربی خارجی ممنوع شده. جمشید نورشرق هم بر این مساله تاکید کرد که حتی استراماچونی و کالدرون هم امکان حضور ندارند و مقداری برنامه‌های ما دستخوش تغییر شده است.


محمدرضا ساکت به عنوان مدیرعامل جدید تیم؟
با حضور محمدرضا ساکت که امروز در باشگاه سکان را در دست می‌گیرد، جلساتی برگزار می‌کنیم. گزینه‌هایی که داشتیم را مجددا مورد بررسی قرار می‌دهیم. خروجی‌های مذاکراتی که از قبل انجام شده را روی میز می‌گذاریم. ان شاالله به زودی تصمیمی می‌گیریم که دل هواداران شاد شود و تضمین کننده موفقیت ما در فصل آینده باشد.

 واکنش باشگاه سپاهان نسبت به قانون جدید؟
این تصمیمی است که با توجه به تفاوت نرخ ارز و مشکلاتی که در قراردادها بوده است.گرفته‌اند. به جرات می‌توانیم بگوییم باشگاه سپاهان تنها باشگاهی بوده که هیچ مشکلی در جذب بازیکن خارجی نداشته است. نمی‌گوییم مبالغ بالا بوده ولی پرداخت های ما به موقع و طبق بودجه صورت گرفته است. وقتی برنامه و بودجه وجود داشته باشد، طبق همان هزینه می‌شود و کم و کسری به وجود نمی‌آید. ما مشکلی از این بابت نداشتیم. یکی از گلایه‌هایمان هم همین است که چرا باشگاه‌هایی که در جذب مشکل نداشتند منع شدند. فقط هم سپاهان نبوده، باشگاه‌های دیگری هم بوده‌اند که مشکل خاصی و پرونده‌ای در مورد بازیکن یا مربی خارجی نداشتند، هم منع شدند. از آن طرف هم گلایه داشتیم؛ صحبت‌هایی مطرح می‌شد که فلان باشگاه می‌تواند آن مربی را بیاورد. یکباره دیدیم برای بعضی باشگاه‌ها باز هم مسیری باز شد. طبق صبت‌های جمشید نورشرق، اگر قانون به مساوات برای همه باشد باز قابل تحمل تر است. در حالیکه گلایه ما باز هم باقی است. اما اگر قانون برای همه اجرا شود باز هم قابل تحمل است و به هرحال به دنبال برنامه‌ها و گزینه‌های داخلی خودمان می‌رویم.

 نقل و انتقالات تیم فوتبال سپاهان؟
تمدیدهای ما تقریبا انجام شده و از این نظر با بازیکنانمان مشکلی نداریم. دانیال اسماعیلی فر هم دیروز به تمرین رفت و کارش را شروع کرد. در مورد بازیکنان جدید هم، در یکی دو پست نیاز به تقویت داریم که مذاکراتش انجام شده، باید نهایی شود تا بتوانیم اسامی را اعلام کنیم. 

وظیفه شما در ادامه به عنوان سخنگوی فعلی باشگاه؟
من وظیفه سخنگویی را هم خدمت محمدرضا ساکت با توجه به توانمندی رسانه‌ای هم که دارد سپردم. تا امروز باشگاه مدیر عامل نداشت. تا انتصاب ساکت هیات مدیره این وظیفه را به من محول کرد. از حالا به بعد خود او در خدمت رسانه‌ها خواهد بود.


آیا ممکن است تکسیرا سرمربی شود؟
الان در حال حاضر تکسیرا سرمربی ما است. همانطور که در دو بازی اخیر هم بود. ما باید بتوانیم نتایج مذاکرتمان را روی یک سرمربی جمع بندی کنیم. اگر ان شاالله به بازی‌های آسیایی برسد در خدمت او هستیم. اگر طولانی تر شد، بازی‌های آسیایی را ممکن است با تکسیرا برویم. این مساله قطعی نیست.

آیا تکسیرا جزو گزینه‌های سپاهان قرار دارد؟
نمی‌گویم گزینه است یا نیست. الان سرمربی است. پرقدرت باید تیم را تمرین بدهد. تاکتیک‌ها را پیاده کند. نمی‌توانیم تیم را رها و منوط به انتخاب سرمربی کنیم. باید در آسیا پرقدرت ظاهر شویم و این سکان را مثل دو امدادی به دست سرمربی بعدی بدهد. باید گزینه‌ها و سناریو‌های مختلفی را داشته باشیم. اگر سرمربی ما زود و قبل از بازی‌های آسیایی رسید، که چه بهتر، اگر احیانا بنا به دلایلی طولانی‌تر شد بازی‌های آسیایی را با تکسیرا انجام می‌دهیم تا بعدا تکلیف مشخص شود.

نام تکسیرا را به عنوان سرمربی برای بازی های آسیایی اعلام کرده اید؟
فعلا بله، چون سرمربی نداشتیم.

جدایی ایران پوریان و سعید آقایی ؟
آقایی خودش خواست جدا شود. با او صحبت کردیم. پیشنهاد دادیم که بماند، خودش نخواست. گفت ممکن است پیشنهاد خارجی یا داخلی داشته باشد، نخواست که بماند. بازیکنی هم که قلبش با تیم نباشد نمی‌توانید او را به اجبار نگه دارید. خروجی‌ها فعلا همین دو مورد 


محسن مسلمان در لیست خروجی تیم قرار دارد؟
نه مسلمان در لیست خروجی نیست. ورودی‌ها را بازیکنان با کیفیتی که می‌توانند کمک کنند، در نظر می‌گیریم. هر مربی بیاید قطعا یک دفاع ر است و چپ خوب یا یک مهاجم خوب می‌خواهد. ولی بحث خروجی‌ها را به عهده سرمربی بعدی می‌گذاریم که او تصمیم بگیرد. ممکن است یک نفر را از لیست خارج کنیم و بعد بگوید همین بازیکن را نیاز داشتم.


وضعیت استنلی کی‌روش؟
وی در مورد وضعیت کی‌روش استنلی گفت: کی روش فصل بعد هم قرارداد دارد. همه بازیکنان ما برای فصل بعد هم قرارداد دارند و یکی دو مورد تمدید داشتیم.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ فولادمبارکه سپاهان محسن مسلمان