مسلمان و بازگشت به تنظیمات کارخانه؛ پاس گل از کرنر

محسن مسلمان در بازگشت به نقش جهان اینبار با پیراهن سایپا موفق به ثبت پاس گل شد....

به گزارش "ورزش سه"، زننده گل سه امتیازی سایپا در جدال هفته گذشته مقابل نساجی، اینبار هم نقشی تاثیرگذار در ترکیب این تیم به جا گذاشت و توانست زمینه ساز تک امتیاز شاگردان ابراهیم صادقی لقب گیرد.

محسن مسلمان که بعد از دو فصل حضور نافرجام در سپاهان، در نهایت با نظر محرم نویدکیا از جمع طلایی‌پوشان جدا شد، توانسته طی دو دیداری که با پیراهن شماره ۵۵ سایپا از خود به جا گذاشته زمینه ساز کسب نتایج برای این تیم لقب گیرد.

مسلمان در هفته گذشته دقایقی بعد از حضور در زمین موفق شد تک گل این تیم مقابل نساجی را به ثمر برساند و در این بازی نیز که از انگیزه زیادی برابر سپاهان و خصوصا محرم نویدکیا برخوردار بود، با یک پاس گل تیمش را از شکست نجات داد.

هافبک سابق پرسپولیس که در آخرین فصل حضورش در این تیم توانسته بود نقش پاسور گل‌های این تیم را به خوبی ایفا کند، اکنون در سایپا هم با سود بردن از این تجربه بالا و استفاده از کیفیت فنی بالای پاس‌های خود زمینه موفقیت تیم ابراهیم صادقی را شکل داده است. مسلمان روی ارسال کرنر که یکی از شگردهای موفق اوست، توانست علیاری را صاحب فرصت سرزنی کند تا این بازیکن بازی را برابر سپاهان به تساوی بکشاند.

مسلمان که بعد از دو فصل نیمکت نشینی و ناکامی در سپاهان از انگیزه زیادی برای بازگشت برخوردار بوده، در دو بازی اخیر توانسته به خوبی پاسخ اعتماد ابراهیم صادقی را بدهد و باید دید این روند را در ادامه فصل به چه شکل دنبال خواهد کرد.

تگ ها


محسن مسلمان سایپا