مسلمان و طارمی به کمیته انضباطی نمی روند

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصمیمی برای برخورد با دو بازیکن تاثیرگذار این تیم ندارد و تنها می خواهد با برگزاری جلسه ای با آنها موضوع را ختم به خیر کند ......

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصمیمی برای برخورد با دو بازیکن تاثیرگذار این تیم ندارد و تنها می خواهد با برگزاری جلسه ای با آنها موضوع را ختم به خیر کند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری مهر: صحبت های مجدد مهدی طارمی و محسن مسلمان پس از پیروزی پرسپولس مقابل تیم فوتبال فولاد خوزستان سبب شد تا حاشیه هایی در مورد برخی اختلافات درون تیمی میان بازیکنان و مدیران باشگاه بر سر زبان ها بیفتد. این دو بازیکن که برای چندمین بار علیه مدیران باشگاه پرسپولیس موضع گیری کردند به زودی با علی اکبر طاهری جلسه ای خواهند داشت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس برای پایان دادن به این اختلافات و بی آنکه جلسه انضباطی برای آنها تشکیل دهد تصمیم گرفته است طارمی و مسلمان را به باشگاه دعوت کند تا کدورت هایی که به زعم وی ناشی از برداشت غلط بازیکنان بوده است را برطرف کند. طاهری به معاونان خود گفته است حق دخالت در این امور را ندارند و به هیچ وجه نباید واکنشی نسبت به این صحبت ها داشته باشند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال