مسلمی پور: مثل فصل گذشته استقلال را می‌بریم

محمد مسلمی پور می‌گوید که تراکتور با پیروزی مقابل استقلال به جدول برمی‌گردد و سهمیه می‌گیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمد مسلمی پور مدافع چپ جوان تیم تراکتور در خصوص پیروزی مقابل ذوب آهن و پنالتی در آن بازی گفت: خداراشکر توانستیم بعد از مدت‌ها توانستیم برد خوبی کسب کنیم و در جدول هم بالا آمدیم و حالا با انگیزه خوب به مصاف استقلال خواهیم رفت. من آن صحنه پنالتی را دیدم و خطای هل دادن گرفته بود. این مسائل پیش می‌آید و همیشه تیم بازنده معترض است اما فکر میکنم ما شایسته بودیم.

وی درباره وضعیت آسیب دیدگی اش عنوان کرد: مصدومیت من قبل بازی فولاد خوزستان اتفاق افتاد و یک آسیب دیدگی جزیی بود. مجبور شدم چند روزی استراحت کنم و الان تمرین می‌کنم و آماده بازی استقلال هستم.

او در مورد جدایی خطیبی و حضور فیروز کریمی اظهار داشت: من دو سال زیر نظر آقای خطیبی کار کردم اما درباره جدایی اش هیچ نظری ندارم و به هر حال شرایطی پیش آمد که نتوانستند کار کنند. آقای فیروز کریمی را من شاگردش نبودم اما تعریفش را شنیده ام و امیدوارم موفق باشند.

مسلمی پور درباره احتمال گرفتن سهمیه گفت: سهمیه دور از دسترس نیست. درست است که از جام حذفی کنار رفتیم، اما سال پیش با آقای رسول خطیبی رفت و برگشت استقلال را شکست دادیم و این بار هم اگر برنده شویم، فرصت سهمیه خواهیم داشت.

مدافع چپ تراکتور در پایان اظهار داشت: من یک سال دیگر با تراکتور قرارداد دارم و آخر فصل هرچه به صلاح خودم و باشگاه باشد را تصمیم گیری خواهیم کرد.

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران محمد مسلمی پور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال