مسوت اوزیل باز هم ساز جدایی زد

ستاره آلمانی آرسنال احتمال بازگشت به شالکه را رد نکرد تا بار دیگر از احتمال رفتن از جمع توپچی ها سخن گفته باشد ......

ستاره آلمانی آرسنال احتمال بازگشت به شالکه را رد نکرد تا بار دیگر از احتمال رفتن از جمع توپچی ها سخن گفته باشد.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از گاردین، مسوت اوزیل در سال 2005 به آکادمی شالکه رفت و در نهایت در سال 2008 راهی وردربرمن شد و با درخشش در این تیم به رئال مادرید پیوست و در ادامه به لیگ برتر آمد و به عضویت تیم لندنی آرسنال در آمد. بعد از فصل ضعیف آرسنال خیلی از بازیکنان این تیم از احتمال رفتن سخن گفتند که یکی از آنها مسوت اوزیل است.

او درباره جدایی از آرسنال و پیوستن به شالکه و برنامه های خود در زمان نقل و انتقالات تابستانی، گفت : در فوتبال شما هیچ وقت نمی توانید چیزی را رد کنید. من هم دوست دارم روزی به عضویت شالکه در بیایم ولی سخت است که الان این اتفاق رخ دهد. خانواده ما خیلی خوشحال خواهند شد که اگر من به شالکه باز گردم. شالکه قطعا باشگاه مورد علاقه من است و من هنوز هوادار اصیل این تیم محسوب می شوم، چون در آن جا بزرگ شده ام.

اوزیل در ادامه صحبت های خود گفت : شالکه بعد از بایرن مونیخ و دورتموند سومین تیم بزرگ فوتبال آلمان محسوب می شود. آنها هواداران زیادی دارند و ورزشگاه خیلی خوبی نیز در اختیار دارند. ناراحت کننده است که آنها هنوز در بین تیم های میانه جدولی قرار دارند و فصل را با حضور در رده دهم تمام کردند.

مسوت اوزیل سال جاری فقط جام حذفی را با آرسنال کسب کرده است و باید ببینیم که او چه تصمیمی برای آینده اش در این تیم لندنی خواهد گرفت.

 

 

تگ ها


اخبار روز مسوت اوزیل آرسنال فوتبال