مسوت اوزیل در مورد فصل بعد تصمیم گرفت

مدیر برنامه مسوت اوزیل، ستاره خلاق و آلمانی اعلام کرد او در تابستان فعلی قصد ندارد آرسنال را ترک کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مسوت اوزیل علیرغم سپری کردن سالی نه چندان خوب تمایلی به فسخ قرارداد یک سال پیش از اتمام آن ندارد. این ۳۱ ساله که تا سال ۲۰۲۱ در آرسنال قرارداد دارد، از زمان شروع مجدد مسابقات حتی یک دقیقه نیز بازی نکرده، اما قصد ندارد به دنبال باشگاه جدید باشد و فعلا در لندن ماندنی است.

اوزیل در آرسنال هر هفته ۳۵۰ هزار پوند دستمزد می گیرد و اینگونه به یکی از پردرآمدترین بازیکنان لیگ برتر تبدیل شده است، اما او در این فصل چندان مفید نبوده و فقط یک گل را به ثمر رسانده است. بسیاری شرایط این بازیکن را با گرت بیل در رئال مادرید مقایسه می کنند که او نیز اگرچه جایی در ترکیب ندارد، اما به علت دریافت دستمزد فراوان علاقه ای به ترک این تیم نشان نمی دهد.

ارکوت سوگوت گفت: "من فکر نمی کنم مسوت اوزیل قبل از تابستان سال ۲۰۲۱ آرسنال را ترک کند. شرایط قرارداد فعلی اوزیل تغییری نکرده و او در آرسنال خواهد ماند. وقتی قرارداد اوزیل تمام شد، تصور می کنم به نود درصد احتمال او از آرسنال جدا شود. مقصد بعدی اوزیل نیز شاید آسیا، آمریکا، ترکیه باشد، چه کسی می داند."

بیشتر بخوانید:
ساری: مقابل رم با زیر ۲۳ ساله‌ها بازی می‌کنیم
زلاتان: من مثل بنجامین باتن هستم، همیشه جوان!
نگرانی سرمربی میلان از برنامه فصل بعد

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات مسوت اوزیل آرسنال لیگ برتر فوتبال