مسیح زاهدی: آمادگی مهم نیست، بخواهند بازی می‌کنم

مدافع ماشین سازی می‌گوید: مصدومیتم زیاد برایم مهم و حساس نیست و اگر کادر فنی احساس نیاز بکنند، رسیدن به آمادگی کامل برایم ملاک نیست و در هر شرایطی بازی می‌کنم....

به گزارش مدال، مسیح زاهدی مدافع ماشین سازان دیدار با استقلال را به دلیل مصدومیت از دست داد تا کادر فنی و پزشکی تیم تلاش کنند او را به دیدار هفته دوم و دیدار حساس با سپاهان برسانند که در این مورد گفتگویی با این بازیکن داشتیم.

فکر میکردند چهارتا میزنند ولی... 

استقلال در دیدار تدارکاتی قبل از شروع لیگ یک برد خوب مقابل ماشین به دست آورده بود و فکر میکرد که بازی کردن در تبریز و دیدار لیگ نیز به همان آسانی خواهد بود ولی غافل از اینکه تیمی که آنها توانسته بودند با چهار گل شکست دهند تنها تیمی با بازیکنان تستی بود و هیچ نشانی از این ماشین نداشت.

اگر بخواهند می رسم

بازیکنی هستم که در شرایط سخت تیم را تنها نمی گذارم و مصدومیتم زیاد برایم مهم و حساس نیست و اگر کادر فنی احساس نیاز بکنند، رسیدن به آمادگی کامل برایم ملاک نیست و در هر شرایطی بازی می کنم تا تیم به خاطر نبود من به مشکل نخورد و بود و نبودم مقابل سپاهان قطعا نظر سرمربی تیم بستگی دارد.

کادر پزشکی تلاش می‌کند آماده این دیدار باشم

آقای خطیبی به من لطف دارند و برای رهایی من از این مصدومیت به من زیاد کمک می کنند و کادر پزشکی و فنی نیز برنامه های خود را بصورت فشرده روی من پیاده می کنند که اگر خدا بخواهد برای هفته دوم لیگ برتر مشکلی نداشته باشم.

رفت و برگشتم مهم نبود

تراکتور و ماشین ندارد و هر دو تیم برای مردم آذربایجان است و من تنها مدتی در تیم تراکتور تمرین کردم و دوباره به ماشین برگشتم و دوست ندارم زیاد این موضوع را بزرگ بدانم و مهم این است که در خدمت تیمی باشیم که از آن حقوق میگیریم و باید با تلاش خود آن را حلال کنیم و چه بهتر که در تیمی بازی کنیم که در آن به ما نیاز بیشتری است.

بیشتر ببینید:

تنیس فوتبال جذاب بازیکنان ماشین‌سازی/ ویدیو

 

تگ ها


مسیح زاهدی استقلال ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال