مسیح زاهدی: استوک‌ها زخم مرا را شناخته‌اند

مسیح زاهدی مدافع ماشین سازان در دیداری که توانستند سایپا را شکست دهند مصدوم شد و ادامه بازی را از دست داد...

به گزارش خبرنگار مدال، مصدومیت مسیح زاهدی برای این بازیکن تبدیل به داستان هزار و یک شب شده است و هر دو بازی یک بار یک برخورد شدید او را از بازی بعدی دور می کند. در دیدار ماشین سازی با سایپا که با برتری سبزهای تبریزی همراه بود در همان ابتدای کار مصدوم شد و ادامه بازی را از دست داد.

زاهدی در مورد مصدومیت خود می گوید: در بازی با سایپا سر یک توپ با بازیکن حریف درگیر شدیم که از شانس من استوک بازیکن مستقیم روی زخم من رفت و دوباره همان درد کهنه من شروع شد. دقیقا اتفاقی که در دیدار با پرسپولیس افتاد و انگار استوک ها زخم مرا شناخته اند و مستقیم روی آن می خوابند.

مسیح ادامه داد: دقیقه یک بازی بود و بنیان دیزل روی سرم چرخید و پزشک تیم هم گفت تعویض! گفتم همین اول بازی چرا تعویض بشوم؟ گفتم می‌توانم ادامه بدهم و با اسپری ادامه دادم ولی شدت درد به حدی شد که دیگر نتوانستم ادامه بدهم و حضورم می‌توانست به تیم ضربه بزند بنابرین درخواست تعویض دادم.

مدافع ماشین سازی در مورد حضورش در دیدار با پارس جنوبی توضیح می دهد: هفته گذشته فیزیوتراپی کردم و در تمرینات نیز با کادر پزشکی کار کردم و امروز نیز با تیم راهی جم می شوم ولی حضور یا عدم حضورم در این بازی بستگی به نظر کادر فنی و پزشکی دارد و هنوز نمی دانم که در این دیدار بازی خواهم کرد یا نه و به عبارتی بازی کردنم پنجاه پنجاه است.

با شرایط فوق به نظر می رسد حضور زاهدی برای دیدار حساس با تراکتور نیز با احتمالات مواجه است. او در این خصوص گفت: این دیدار دربی تبریز است و شاید حساسیتی بین هواداران وجود نداشته باشد یک بازی برادرانه محسوب شود ولی برای ما بازیکنان مهم است و من تلاشم این است که در این دیدار حساس باشم و در هر شرایطی برای این دیدار خود را خواهم رساند.

بیشتر بخوانید:

بازیکن ماشین‌سازی رده نهم جدول را عالی می داند!

 

تگ ها


مسیح زاهدی سایپا ماشین سازی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال