مسیح زاهدی: دیدار سنگینی در تبریز داریم

مسیح زاهدی مدافع ماشین سازان دیدار با پدیده را سنگین‌تر از دو دیدار قبلی این تیم دانست....

مسیح زاهدی مدافع ماشین سازان دیدار با پدیده را سنگین‌تر از دو دیدار قبلی این تیم دانست.

به گزارش مدال، مسیح زاهدی مدافع ماشین سازان از مصدومیت رهایی یافته و در دیدار گذشته ماشین سازان مقابل سپاهان نیز بعنوان بازیکن جانشین به میدان رفت تا برای دیدار با شهر خودرو خیال خطیبی را بابت خط دفاعی راحت کند. زاهدی در خصوص دیدار امروز ماشین سازان مقابل شهر خودرو به خبرنگار مدال در تبریز گفت: شهر خودرو تیم جوان و تاکتیکی است که فصل گذشته نتایج خوبی گرفت و برای این فصل نیز با حفظ تیم قبلی ضعف ها را پوشش داده و خیلی قوی تر از فصل قبل ظاهر شده است و دو هفته گذشته نیز نشان داده است که می‌خواهد مدعی تر از فصل گذشته ظاهر شود.

وی ادامه داد: کار سختی مقابل این تیم داریم و من اعتقاد دارم که این دیدار با پدیده خودرو خیلی سنگین تر از دو دیدار قبلی ما یعنی استقلال و سپاهان خواهد بود و بچه ها باید خیلی باهوش باشند تا بتوانیم دست پر از میدان خارج شویم که این امر غیر ممکن نیست و تنها تلاش و جنگندگی بچه ها را می‌طلبد.

مدافع ماشین سازی در مورد شرایط تیم ماشین سازی برای این دیدار گفت: خوشبختانه کادرفنی شناخت خوبی از این تیم داشتند و شهر خودرو به خوبی آنالیز شده و آقای خطیبی نیز تاکتیک های خاص این دیدار را در طول هفته با بچه ها تمرین کردند و اگر بچه ها بتوانند خواسته های کادر فنی را اجرا کنند قطعا به سه امتیاز بازی دست خواهیم یافت.

بیشتر بخوانید:

ماشین‌سازی – شهر خودرو/ شاگردان گل‌محمدی در اندیشه امتیاز نهم‌

 

تگ ها


ماشین سازی شهرخودرو مسیح زاهدی ماشین سازی شهر خودرو ماشین سازی-شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال