مسیح زاهدی: میزبان مهربانی نیستیم

مسیح زاهدی مدافع ماشین سازان می گوید که در تبریز میزبان خوبی برای هیچ تیمی نخواهند بود....

مسیح زاهدی مدافع ماشین سازان می گوید که در تبریز میزبان خوبی برای هیچ تیمی نخواهند بود.

به گزارش مدال، ماشین سازی تبریز در مرحله یک شانزدهم جام حذفی میزبان پرسپولیس تهران خواهد بود. دیداری که می‌تواند برای هر دو تیم حساس و حیاتی باشد. مسیح زاهدی مدافع ماشین سازان که یکی از بازیکنان کلیدی رسول خطیبی برای این دیدار بزرگ است. مسیح دیدار گذشته ماشین سازی را به دلیل مصدومیت از دست داده بود و برای حضور در بازی با پرسپولیس گفتگویی با خبرنگار مدال در تبریز داشت که در ادامه می خوانید.

مدافع ماشین سازی در مورد مصدومیت خود گفت: متاسفانه مصدومیتی که در تمرینات آمادگی تراکتور دچار شدم نه آنقدر جدی بود که نیاز به عمل جراحی داشته باشم و نه جزئی بود تا حل شود و از آن مصدومیت های بدقلق است که فقط اذیت می کند و به خاطر دردی که داشتم آقای خطیبی خواستند که در دیدار با شاهین استراحت کنم و البته در تمرینات تیم حضور داشتم و در آن بازی نیز روی نیمکت نشستم و برای دیدار با پرسپولیس نیز تصمیم نهایی با آقای خطیبی است و اگر بخواهند بازی می کنم و مصدومیتم مهم نیست.

زاهدی در مورد اینکه خود او با پای مصدوم بازی می کند یا خیر توضیح داد: همانطور که گفتم مصدومیتم شرایط خاصی دارد که کادر پزشکی تیم نیز روی پایم کار می کنند و خودم هم بازیکنی نیستم که زیاد به چنین مسائلی حساس باشم و با همین پا و با همین شرایط بازی کرده ام و برای دیدار حساس با پرسپولیس هم از نظر شرایط بدنی آماده بازی هستم و از نظر فنی هم تصمیم با کادر فنی است.

مدافع با تجربه ماشین سازی تبریز در خصوص دیدار تیم اش با پرسپولیس گفت: موضوع جام حذفی با لیگ جدا است و شرایط متفاوتی دارد و همیشه تیم هایی که در لیگ مدعی بودند در اول راه حذف شده اند و ما نیز این انگیزه را داریم که پیروز این بازی باشیم و در این فصل نیز ماشین سازی نشان داده که اصلا میزبان مهربانی نبوده است و مهم نیست حریف ما مدعی است یا خیر و ما در تبریز فقط برد می خواهیم.

اخبار مرتبط:
نریمان جهان: پرسپولیس هم مثل استقلال میبریم
عزیز معبودی: میخواهیم برای آسیا میان بر بزنیم
فردین عابدینی: تراکتوری ها ماشین را تنها نگذارند 

تگ ها


ماشین سازی پرسپولیس ماشین سازی بازیکنان ماشین سازی مسیح زاهدی مسیح زاهدی فوتبال