مسیر تراکتور تا رسیدن به صدر جدول؛ سه بازی تعیین کننده

تراکتور برای رسیدن به صدر جدول سه بازی حساس و تعیین کننده دارد که در صورت پیروزی در این بازی‌ها مسیر همواری برای رسیدن به صدر خواهد داشت...

به گزارش مدال، تراکتور با 14 بازی، 24 امتیاز و تفاضل گل 3+ در رده ششم جدول قرار دارد. در صورت برد مقابل شهرخودرو، 27 امتیازی خواهد شد و با یک بازی کمتر در یک قدمی شهرخودرو قرار می‌گیرد.
تراکتور درصورت پیروزی در بازی معوقه مقابل پیکان، 30 امتیازی خواهد شد و بالاتر از شهرخودرو و استقلال و به رده سوم جدول بازخواهد گشت.
بازی معوقه سپاهان در خانه نفت آبادان خواهد بود. در صورت حتی تساوی سپاهان، تراکتور تنها 2 امتیاز با سپاهان اختلاف خواهد داشت.
بازی معوقه پرسپولیس با نساجی در تهران خواهد بود که حتی در صورت برد سرخپوشان تهرانی، فاصله تراکتور با پرسپولیس به عدد 4 خواهد رسید. نساجی در این فصل یکی از تیم‌های است که با ۷ مساوی بیشترین آمار را در این زمینه دارد و تراکتور می تواند نیم نگاهی به بازی نساجی نیز داشته باشد.
بدین ترتیب، تراکتور در نیم فصل یک بازی مستقیم با تیم پرسپولیس خواهد داشت که نقش تعیین کننده ای در رسیدن تراکتور به صدر جدول خواهد داشت.
با در نظر گرفتن این احتمالات بعید نیست تراکتور 3 هفته بعد دوباره صدرنشین لیگ شوند. خصوصاً آنکه سپاهان در روز بازی تراکتور با پرسپولیس، همزمان در تبریز مهمان ماشین است. ماشینی که بعید است در تبریز به سپاهان ببازد.

بیشتر بخوانید:

تراکتور در چه پست‌هایی نیاز به جذب بازیکن دارد؟

سه بازیکن لیگ برتری در یک قدمی باشگاه تراکتور

 

 

تگ ها


فوتبال ایران اخبار تراکتور Tractor سپاهان پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال