مسیر سخت کهکشانی ها تا دومین دبل تاریخی

رئال ۱۱ بازی دیگر تا تکرار دبل قهرمانی سال ۲۰۱۷ خود فاصله دارد. در هزاره جدید رئال تنها یک بار همزمان در یک فصل فاتح لالیگا و لیگ قهرمانان شده است....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، رئال مادرید رویای یک دبل دیگر را در سر دارد. پس از ۴ سال از آخرین دبل رئال(قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان) تیم تحت هدایت زیدان اکنون ۱۱ بازی دیگر تا رسیدن به این هدف فاصله دارد.

۴۴ روز تا پایان فصل باقیمانده و رئال مادرید هشت بازی در لالیگا باید انجام دهد و در صورت گذر از سد چلسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان، سه بازی دیگر در این رقابت ها پیش رو خواهد داشت.

رئال ۹ روز جادویی را پشت سر گذاشت و توانست لیورپول را در مجموع دو بازی رفت و برگشت ۳-۱ شکست داده و حذف کند و در لالیگا نیز با پیروزی ۲-۱ بر بارسا به یک امتیازی اتلتیکو رسید.

ختافه، کادیز(بیرون خانه) و بتیس(خانه) سه بازی پیش روی رئال تا قبل از بازی رفت برابر چلسی خواهند بود. رئال پس از بازی رفت برابر چلسی باید در زمین خود به مصاف اوساسونا برود و سپس بازی برگشت در استمفورد بریج از راه می رسد.

بازی خانگی برابر سویا و سپس سفر به گرانادا و بیلبائو و در نهایت بازی هفته پایانی برابر ویارئال در خانه، چالش های لالیگایی رئال هستند. در صورت رسیدن به فینال نیز ۲۹ می در استانبول رئال باید برابر برنده سیتی و پی اس جی قرار بگیرد.

آخرین باخت رئال ۳۰ ژانویه برابر لوانته بود و پس از آن ۱۱ برد و سه تساوی به ثبت رسیده است. رئال از قهرمانی فصل گذشته خود در لالیگا دفاع خواهد کرد؟ و سوال مهم تر، جام قهرمانی شماره ۱۴ خود در چمپیونزلیگ را نیز در ورزشگاه آتاتورک بالای سر می برد؟

تگ ها


لیورپول رئال مادرید بارسلونا