مسیر متفاوت انتقال یک ستاره بزرگ به رئال مادرید!

رحیم استرلینگ، ستاره انگلیسی منچسترسیتی ممکن است در آینده راهی رئال مادرید شود....

به گزارش "ورزش سه"، در سال های اخیر شایعات انتقال رحیم استرلینگ، ستاره انگلیسی و همه فن حریف منچسترسیتی به رئال مادرید شنیده شده و به نظر می رسد حالا احتمال رقم خوردن این انتقال بیشتر است. این ستاره تند و تیتز انگلیسی اخیرا با کمپانی ادیداس وارد همکاری شده و رابطه خوب این شرکت با مدیران رئال مادرید ممکن است باعث حضور این بازیکن در برنابئو شود.

نشریه تایمز در گزارشی مدعی شد رحیم استرلینگ اخیرا با کمپانی آدیداس قراردادی ۱۰ میلیون پوندی امضا کرده که در فوتبال انگلیس رقم فوق العاده ای به شمار می آید و این شرکت از رحیم استرلینگ خواسته در تابستان امسال به پیشنهاد رئال مادرید پاسخ مثبت دهد.

قرارداد فعلی رحیم استرلینگ با شرکت نایک در پایان این ماه میلادی به اتمام می رسد و از ماه بعدی او با آدیداس وارد همکاری می شود. مانند چنین اتفاقی حدود ۱۷ سال قبل برای رئال مادرید رخ داد و آنها به دنبال تکرار تاریخ هستند. در تابستان سال ۲۰۰۳ بود که دیوید بکام، ستاره آن سال های منچستریونایتد در آستانه انتقال به بارسلونا قرار داشت و حتی لباس هایی با شماره ۷ به نام او در فروشگاه های این ایالت فروخته می شد، اما رابطه خوب فلورنتیو پرز با شرکت آدیداس باعث شد در نهایت دیوید بکام راهی برنابئو شود.

البته لغو حکم محرومیت منچسترسیتی از لیگ قهرمانان شرایط را برای جدایی ستاره های این تیم دشوار خواهد ساخت. اما به هر حال علاقه رئال مادرید به رحیم استرلینگ بر کسی پوشیده نیست و ممکن است فعل و انفعالات جدید باعث تغییر باشگاه این بازیکن شود.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا رحیم استرلینگ نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ منچستر سیتی رئال مادرید