مسیگر: فعلا به واگذاری شاهین فکر نمی کنیم

مدیرعامل باشگاه شاهین می گوید با مربیگری میشو تیم دوم جدول رده بندی در نیم فصل دوم هستیم و می خواهیم او را حفظ کنیم. &#۱۶۰;...

به گزارش ''ورزش سه''، سعید مسیگر مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری در رابطه با صحبت‌های مطرح شده مبنی بر واگذاری باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اظهار کرد: ابتدای فصل هم نمی‌توانستیم تیم‌داری کنیم و شاهین طبق قانون نباید زیر نظر شهرداری ادامه می‌داد اما با صحبت‌هایی که انجام شد یک مجوز یک ساله گرفتیم تا از کمک شهرداری بهره‌مند شویم.


 وی ادامه داد: گمانه‌زنی‌های مختلفی در این رابطه شده اما فعلا صحبت خاصی نشده و روی هدفمان تمرکز کرده‌ایم و برای ماندن تلاش می‌کنیم. امیدوارم بتوانیم در لیگ بمانیم و به مسئله واگذاری باشگاه فکر نمی‌کنیم چرا که شاهین یک باشگاه پر طرفدار است و متکی به شخص نیست و مطمئن باشید به مشکلی  برنخواهد خورد.


 مدیرعامل شاهین بوشهر که با سایت رسمی باشگاه صحبت کرده است، در پاسخ به این سوال که درباره "وضعیت لغو یا ادامه لیگ بسته پیشنهادی به سازمان لیگ ارائه دادید؟" عنوان کرد: ما در این خصوص نامه نگاری کردیم و گفتیم ابتدا اولویت سلامتی باید در نظر گرفته شود اما به هر حال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و امکان دارد ، موج دوم این بیماری نیز در راه باشد.


 مسیگر اضافه کرد: اگر قرار بر ادامه بازی‌هاست هیچ هراسی نداریم. اتفاقا باید بگویم تعطیلی لیگ به ضرر ما بود اما فوتبال و سلامت جامعه دو مسئله کاملا جداست. فعلا قرار شده پانزدهم اردیبهشت جلسه بگذارند و در این رابطه تصمیم گیری و به ما هم اعلام کنند و ما هم با یک برنامه‌ریزی مناسب تمریناتمان را آغاز می‌کنیم.


 مسیگر درباره قرارداد میشو کریستیچوویچ گفت: ابتدا که قرار نبود لیگ تعطیل شود ما شرایط خوبی داشتیم و از کار او هم راضی هستیم چرا که با مربی‌گری او تیم دوم جدول در نیم فصل دوم هستیم. اکنون مشخص نیست اما با توجه به شرایط  تلاش می‌کنیم تا ایشان ماندنی شود چرا که تا امروز هر دو طرف متعهد به قرارداد بوده اند و میشو ارتباط خوبی با باشگاه داشته است.

تگ ها


شاهین شهرداری بوشهر