مسی: آن احساس واقعی ام به جدایی سوارز بود

لیونل مسی از اینکه به جدایی لوئیس سوارز واکنشی منفی نشان داد پشیمان نیست ولی همه را به صلح و آرامش دعوت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیونل مسی ماه گذشته با ارسال یک بوروفکس به باشگاه بارسلونا رسما تقاضای جدایی داد. او اعتقاد داشت می تواند اختیاری قراردادش را فسخ کند و باشگاه بعدی او مجبور به پرداخت بند فسخ ۷۰۰ میلیون یورویی نخواهد بود. بارسلونا اما با درخواست مسی به شکلی قاطع مخالفت کرد و در نهایت مسی عنوان کرد که چون دوست ندارد باشگاه را به دادگاه بکشاند، یک فصل دیگر نیز ماندنی خواهد بود.

مسی در پیام های خداحافظی خود برای آرتورو ویدال و به خصوص برای لوئیس سوارز کنایه های تندی به کادر مدیریتی بارسا وارد کرد.

او برای سوارز نوشت:« من پیش از این هم چنین فکری را در ذهنم داشتم اما وقتی امروز وارد رختکن شدم، فهمیدم که واقعاً این اتفاق رخ داده است. ادامه دار نبودن این لحظه های با هم بودن و روز به روز در کنار تو نبودن چه در زمین و چه خارج از آن واقعا دشوار است.
دل ما برای این روزها تنگ خواهد شد. سال های طولانی، نهارها و شام ها و بسیاری از چیزهای دیگر که هرگز فراموش نخواهند شد. مشاهده تو با یک پیراهن دیگر و بیشتر از آن قرار گرفتن در مقابلت واقعا لحظه عجیبی خواهد بود. به خاطر آن چیزی که واقعا هستی، لیاقتت این نبود که اینگونه از تیم کنار گذاشته شوی. تو یکی از مهم ترین بازیکنان تاریخ باشگاه هستی و چه به لحاظ فردی و چه از نظر تیمی به افتخارات مهمی دست یافتی. نباید به این شکل از این تیم کنار گذاشته می شدی اما واقعیت این است که در مقطع کنونی دیگر هیچ چیز من را با متعجب نمی کند.

برای تو در چالش جدید بهترین ها رو آرزو می کنم. خیلی، خیلی دوستت دارم و به زودی تو را خواهم دید دوست من.»

مسی اما شب گذشته در مصاحبه اختصاصی با اسپورت از هواداران بارسا عذرخواهی کرد و از همه خواست تا برای موفقیت تیم هم قسم شده و به نوعی پرچم صلح را بالا برد. بارسا با تیمی جوان شده در هفته نخست لالیگا ۴-۰ بر ویارئال پیروز شد و مسی می داند که او حالا مسئولیتی بیشتر از همیشه بر دوش دارد.

مسی در بخشی دیگر از مصاحبه خود با اسپورت در مورد پیام تند و تیزش به مناسبت جدایی لوئیس سوارز گفت:« می دانم که خیلی ها می گویند بهتر بود در مورد جدایی سوارز سکوت می کردم و هیچ واکنشی نشان نمی دادم اما هفته های بسیار سختی را پشت سر گذاشته بودم. لوئیس از مهمترین بازیکنان تاریخ بارسلوناست و شیوه جدایی اش را دوست نداشتم. آن پیام در واقع واکنش قلبی و احساسی ام به جدایی لوئیس بود.»

بیشتر بخوانید:

اسکالونی مخالف کومان، مسی یک ۹ کاذب نیست

اعتراف بزرگ لیونل مسی؛ پرچم سفید کاپیتان!

 

 

تگ ها


لیونل مسی لوئیس سوارز فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال