مسی از دید هم‌تیمی‌هایش؛ بی‎‌تکرار، نجومی، بهترین!

اینیستا، دکو، پویول، سوارز، آلبا، نیمار و چندین بازیکن دیگر به شماره ۱۰ بارسلونا ادای احترام کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه بارسلونا برای ادای احترام به لیونل مسی و قدردانی از کاپیتان اسطوره ای خود که شب گذشته با رکورد ژاوی هرناندز در تعداد بازی با پیراهن بلوگرانا برابر شد، ویدیویی جذاب را منتشر کرده است. ژاوری هرناندز و مسی اکنون هر کدام ۷۶۷ بازی برای کاتالان ها انجام داده اند و مسی در بازی بعدی به تنهایی رکورددار  بیشترین تعداد بازی برای آبی اناری ها خواهد شد.

در ویدیوی منتشر شده هم تیمی های سابق و حال حاضر لیونل مسی مثل آندرس اینیستا، دکو، آندرس پویول، لوییس سوارز، یوردی آلبا، نیمار و پدرو هر کدام مسی را با کلماتی چون نابغه و بهترین توصیف کرده اند.

مسی در بازی رسمی شماره ۷۶۷ خود برای بارسا توانست دقیقه ۱۳ گلزنی کند. او با یک شوت کات دار بسیار زیبا از فاصله ۲۰ متری توانست توپ را به کمک تیر افقی وارد دروازه کند. این گل شماره ۲۰ او در لالیگا نیز بود تا فاصله با لوئیس سوارز را به ۲ گل افزایش دهد.

همچنین رونالد کومان، سرمربی بارسا، پس از پایان مسابقه راجع به مسی گفت: "نمی توانم چیز بیشتری راجع به لئو بگویم. سطح بازی که او برای اینهمه سال داشته و در اینهمه بازی داشته... او به رکورد ژاوی رسید و به زودی از آن عبور خواهد کرد. مسی مهمترین بازیکن در تاریخ بارسلونا است. خوشبختانه او همچنان در کنار ما است."

بیشتر بخوانید:

ژاوی: چه کسی بهتر از مسی برای شکستن رکورد من؟

دوشنبه های رویایی مسی؛ از گلباران رئال تا رکوردشکنی

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال