مسی: ال‌کلاسیکو با حضور رونالدو جذاب‌تر بود

لیونل مسی فوق ستاره بارسلونا معتقد است دیدار ال‌کلاسیکو با حضور کریستیانو رونالدو جذاب‌تر بوده است...

لیونل مسی فوق ستاره بارسلونا معتقد است دیدار ال‌کلاسیکو با حضور کریستیانو رونالدو جذاب‌تر بوده است

به گزارش خبرنگار مدال، لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا در تابستان از حامیان بازگشت نیمار به نیوکمپ بود، زیرا او و ستاره برزیلی هم‌چنان دوستانی صمیمی هستند. اما عدم توافق بارسا و پاری سن ژرمن باعث شد تا نیمار در پاریس مانده و حالا لیونل مسی مدعی شده که در باشگاه بارسلونا عده‌ای از بازگشت نیمار در تابستان استقبال نمی‌کردند.

مسی به تازگی در مصاحبه‌ای گفت:

"حضور رونالدو در لالیگا همیشه باعث جذابیت رقابت میان بارسا و رئال می‌شد و من دوست نداشتم او از رئال مادرید جدا شود. وقتی او در ال‌کلاسیکو حضور داشت، این بازی ویژه‌تر و جذاب‌تر دنبال می‌شد."

او همچنین در مورد بازگشت نیمار به بارسا افزود:

"فکر می‌کنم در این مقطع بازگشت نیمار بسیار دشوار شده است. نحوه جدایی او باعث شد که بسیاری از هواداران و افرادی در باشگاه از بازگشت او استقبال نکنند. اما اگر واقعیت را بخواهید آمدن نیمار می‌توانست از نظر فنی و ورزشی به سود بارسلونا باشد."

ستاره آرژانتینی هم‌چنین در مورد اینکه تا کی در بارسا می‌ماند، ادامه داد:

"باشگاه به من قراردادی مادام‌العمر پیشنهاد کرده اما من معتقدم تا روزی باید در بارسا باشم که بتوانم مفید واقع شوم. نمی‌خواهم فقط به خاطر داشتن قرارداد در اینجا بمانم. اگر به من باشد دوست دارم تا ابد در بارسلونا بمانم اما زمانی خواهد رسید که شاید از لحاظ فیزیکی یا حتی روانی دیگر جایی برای من در تیم وجود نداشته باشد. من مشتاقم که در زمان درست در مورد آینده تصمیم بگیرم."

اخبار مرتبط:

تماس مدیربرنامه‌های وراتی با سران بارسلونا!

تگ ها


ال‌کلاسیکو ستاره پرتغالی ستاره آرژانتینی بازگشت نیمار فوتبال جهان نیمار کریستیانو رونالدو لیونل مسی یوونتوس رئال مادرید بارسلونا Primera División سری آ فوتبال