مسی: بارسلونا شایسته فتح یک سه‌گانه دیگر است

مسی که باز هم ستاره تیمش بود، به کسب سه‌گانه امیدوار است...

لیونل مسی با زدن دو گل سهم بزرگی در صعود بارسلونا به نیمه‌نهایی ایفا کرد.

به گزارش مدال، مسی در 20 دقیقه ابتدایی بازی دو گل به منچستریونایتد زد و خیلی زود کار این تیم را تمام کرد. او با زدن این دو گل، به طلسم گل نزدن هایش در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان که از سال 2013 پابرجا بود نیز پایان داد.

فوق ستاره آرژانتینی که حالا با 10 گل زده، آقای گل لیگ قهرمانان است، در پایان بازی گفت:« عالی و تماشایی بازی کردیم و بارسای واقعی را به دنیا نشان دادیم. در 5 دقیقه اول بدن ها سرد بود و کمی عصبی بودیم. شاید نتیجه بازی رفت باعث شده بود بیش از اندازه خونسرد وارد زمین شویم؛ ولی پس از آن، کنترل بازی را در دست گرفتیم.»

مسی در مورد گل هایش گفت: "روی گل اول، محکم و قوی به توپ ضربه زدم. روی گل دوم البته که شانس هم با من یار بود. مهمتر از دو گل من این بود که به هدف مان دست یافتیم و با گذر از یک چهارم نهایی، راهی نیمه نهایی شدیم. سه سال بود نتوانسته بودیم به این مرحله برسیم. اشتباهات گذشته را تکرار نکردیم. نمی توانستیم اجازه دهیم امسال هم در یک چهارم حذف شویم. تجربه بازی با رم همراه مان بود و می دانستیم که نباید یونایتد را در بازی برگشت دست کم بگیریم."

مسی در مورد حریف نیمه نهایی گفت: "لیورپول یا پورتو فرقی نمی کند. هر دو دشوار هستند. امشب حذف یوونتوس ثابت کرد که نمی توان هیچ تیمی را ساده تصور کرد. قطعا دو بازی نیمه نهایی بسیار پیچیده و سخت را خواهیم داشت."

سه گانه: "قدم به قدم باید پیش رفت. الان باید قهرمانی در لالیگا را مسجل کنیم و نباید همه چیز را تمام شده بدانیم و سپس نیمه نهایی لیگ قهرمانان را خواهیم داشت. در هر صورت بارسا شایسته فتح سه گانه ای دیگر است."

تگ ها


لیونل مسی منچستر یونایتد بارسلونا UEFA Champions League فوتبال