Banner

مسی بازیکنی مادرزاد، اما رونالدو محصول اراده است

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم مل ایتالیا در مورد دلایل پیشرفت تیمش در یک سال اخیر صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از دوران تلخی که در نهایت منجر به عدم صعود تیم ملی ایتالیا به جام جهانی ۲۰۱۸ شد، روبرتو مانچینی هدایت این تیم را بر عهده گرفته و نتایج این تیم در یک سال اخیر پیشرفت محسوسی داشته است. روبرتو مانچینی مدعی شد نسل بازیکنان ایتالیا می خواهند به روزهای درخشان گذشته بازگرداند.

روبرتو مانچینی گفت: "عملکرد درخشان تیم ملی ایتالیا در ماه های اخیر؟ راز موفقیت ما این است که در حال حاضر بازیکنان جوانی در ترکیب تیم ملی ایتالیا حضور داشته که می خواهند آتزوری را به جایگاه سابقش در فوتبال جهان بازگردانند و موفقیت خاصی را رقم بزنند.

احتمال بازگشت ماریو بالوتلی به تیم ملی؟ این دیگر به عملکرد خود بالوتلی بستگی دارد. اما بی شک برای دعوت شدن دوباره به ایتالیا، او باید عملکرد بهتری نسبت به آنچه تا اینجای فصل نشان داده ارائه دهد.

مقایسه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو؟ آنها هر دو قهرمان های بزرگی در دنیای فوتبال به شمار می آیند. لیونل مسی یک ستاره مادرزادی بوده، اما رونالدو به سختی تلاش کرده تا تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال شود و این روند باید مورد تقدیر قرار گیرد."

بیشتر بخوانید:

کاپیتان میلان راهی بارسلونا خواهد شد؟

تگ ها


روبرتو مانچینی کریستیانو رونالدو تیم ملی ایتالیا لیونل مسی فوتبال جهان سری آ لالیگا فوتبال