مسی بالاتر از رونالدو؛ پردرآمدترین فوتبالیست دنیا

لیونل مسی بالاخره توانست از رونالدو در رده بندی پردرآمدترین فوتبالیست های دنیا پیشی بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته مجله فوربس پردرآمدترین ورزشکاران دنیا در سال ۲۰۲۰ را معرفی کرد و بر این اساس، کانر مک گرگور ستاره ایرلندی یو اف سی با کسب ۱۸۰ میلیون دلار در صدر قرار گرفت.

پس از کانر به نام لیونل مسی می رسیم. فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا توانست به رتبه کریستیانو رونالدو برسد و فوق ستاره پرتغالی را به رده سوم بفرستد.

در سال ۲۰۱۹ رونالدو بود که در این رده بندی دوم بود. مسی اکنون با کسب ۱۳۰ میلیون دلار(۹۷ میلیون یورو از راه ورزش و ۳۷ میلیون یورو غیر ورزشی) دوم است و رونالدو با ۱۲۰ میلیون دلار( ۷۰ ورزشی و ۵۰ غیر ورزشی) در رده سوم قرار گرفته است.

در این رده بندی راجر فدرر تنیسور سوئیسی مشهور، بیشترین سقوط را تجربه کرده است. او که در رده بندی قبلی در رده نخست قرار داشت، حالا با ۹۰ میلیون دلار هفتم است که تقریبا همگی از راه غیرورزشی کسب شده است.

داک پرسکات ستاره فوتبال آمریکایی با ۱۰۷.۵ میلیون دلار چهارم است و پس از او نیز لبران جیمز بسکتبالیست مشهور باشگاه لیکرز با ۹۶.۵ میلیون دلار و نیمار ستاره پی اس جی با ۹۵ میلیوم یورو قرار دارند.

تگ ها


تنیس راجر فدرر یو اف سی کانر مک گرگور نیمار بسکتبال لیونل مسی پاری سن ژرمن لبران جیمز رزمی آمریکا کریستیانو رونالدو یوونتوس بارسلونا