مسی با PSG چمپیونزلیگ را می‌برد و به بارسا برمی‌گردد

خوان رومن ریکلمه، بازیکن سابق بارسلونا، معتقد است که رابطه لیونل مسی و این تیم به پایان نرسیده و او پس از قهرمانی با پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان، در باشگاه اسپانیایی بازنشسته خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، برنده شش توپ طلا در تابستان امسال پس از شرایط دشوار مالی بارسا که تمدید قرارداد او را عملا غیرممکن می‌کرد به حضور طولانی مدتش در این باشگاه پایان داد. او حالا به دنبال آغازی تازه در فرانسه است و ریکلمه معتقد است که او افتخاراتی جدیدی را در پاری سن ژرمن به دست آورده و بار دیگر به کاتالونیا باز خواهد گشت.

ستاره سابق بارسلونا درباره هم تیمی سابقش به ای اس پی ان گفت:« من امیدوار هستم که مسی از حضورش در پاریس لذت ببرد. نمی‌دانمم که این موضوع عجیب است یا خیر اما ما همه برای تماشای بازی او در کنار کیلیان امباپه و نیمار هیجان زده هستیم. اگر آنها حالا قهرمان لیگ قهرمانان نشوند، این اتفاق دیگر رخ نخواهد داد. من فکر می‌کنم مسی با پی اس جی قهرمان لیگ قهرمانان خواهد شد و سپس در بارسلونا بازنشسته می‌شود.»

مسی پیش از جدایی از نوکمپ با بارسلونا به توافق رسیده بود اما در نهایت شرایط ثبت قرارداد ایجاد نشد و او در وداعی احساسی از این باشگاه جدا شد. پاری سن ژرمن نیز با استقبال از ستاره آرژانتینی قراردادی دو ساله به عنوان بازیکن آزاد با او به امضا رساند. مسی در زمان پایان قرارداد فعلی خود با پی اس جی ۳۶ ساله خواهد بود.. صحبت‌های بسیاری درباره احتمال حضور او در لیگ فوتبال آمریکا یا بازگشت به آرژانتین به گوش می‌رسد اما بارسلونا همواره اعلام کرده که از بازگشت این بازیکن به باشگاهش استقبال خواهد کرد.

تگ ها


پاری سن ژرمن خوان ریکلمه لیونل مسی آرژانتین بارسلونا