ادعای لاپورتا؛ مسی بدون دردسر با بارسلونا تمدید می‌کند

خوان لاپورتا رئیس سابق باشگاه بارسلونا می‌گوید لیونل مسی قرارداد خود با این باشگاه را تمدید خواهد کرد و در این راه با مشکلی مواجه نخواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا می‌گوید از بابت ماندگار شدن لیونل مسی، ابرستاره آرژانتینی این تیم خیالش راحت است. لاپورتا می‌گوید شک ندارد که مسی قراردادش با بارسا را تمدید خواهد کرد و در این راه با مشکلی مواجه نخواهد شد.

قرارداد فعلی مسی با بارسا تا سال ۲۰۲۱ اعتبار دارد و با توجه به بحرانهایی که در ماه‌های اخیر در باشگاه کاتالان بوجود آمده، برخی منابع رسانه‌ای گمانه‌زنی‌هایی درباره تمدید قرارداد او مطرح کرده‌اند. آنچه به این گمانه‌زنی‌ها درباره آینده مسی دامن زده این است که این ابرستاره آرژانتینی بر اساس مفاد قراردادش می‌تواند در پایان هر فصلی، بارسا را به صورت رایگان ترک کند.

اما خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا که انتظار می‌رود سال آینده در انتخابات ریاست باشگاه شرکت کند می‌گوید تمدید قرارداد مسی برای باشگاه کار راحتی خواهد بود. لاپورتا در این باره گفت:" مسی برای تمدید قراردادش هیچ مشکلی نخواهد داشت".

لاپورتا همچنین درباره نیمار صحبت کرده و گفت:" مدیران فعلی با او روشن صحبت نکرده‌اند. من اگر بودم بدون شک او را به نوکمپ برمی‌گرداندم".

ستاره دیگری که لاپورتا می‌گوید خواهان بازگشت او به بارسلونا است، ژاوی است. لاپورتا در این باره گفت:" ژاوی؟ البته که بازگشت او ممکن است. حضور او طبیعی‌ترین راه‌حل است. بالاخره روزی خواهد آمد که ژاوی این را بررسی کند. ولی اینکه آن روز چه زمانی خواهد بود تصمیم‌گیری‌اش به عهده ژاوی است".

بیشتر بخوانید:
پوچتینو: یک روز با تاتنهام قهرمان می‌شوم
اینتر پیروز نبرد با یوونتوس برای جذب ستاره ایتالیایی 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان تمدید مسی بارسلونا لاپورتا لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال