مسی بعد از شادی گل احساسی؛ تا ابد دیه گو (عکس)

لیونل مسی در صفحه اینستاگرام خود به شادی گل جالبش برای ادای احترام به دیه گو آرماندو مارادونا واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، چند روز پیش بود که یک خبر شوکه کننده فوتبال و به طور کلی دنیا را تحت تاثیر خود قرار داد؛ جایی که اعلام شد یکی از بهترین های تاریخ پر طرفدار ترین رشته ورزشی دنیا یعنی دیه گو آرماندو مارادونا به دلیل ایست قلبی در سن ۶۰ سالگی درگذشته است.

درگذشت تلخ اسطوره فوتبال آرژانتین واکنش های بسیاری را در سرتاسر دنیا به همراه داشت و چهره های مختلف ابراز ناراحتی خود را نسبت به این موضوع نشان دادند که هم وطن مارادونا یعنی لیونل مسی نیز یکی از آنها بود. او با قرار دادن متنی در صفحات اجتماعی خود به این اتفاق تلخ واکنش نشان داده بود.

این اما پایان ادای احترام لیونل مسی به دیه گو مارادونا نبود و او امروز بعد از گلزنی در دیدار بارسلونا برابر آلاوس خوشحالی بعد از گل جالبی از خود به نمایش گذاشت. او پیراهن خود را در حالی بیرون آورد که زیر آن لباس شماره ۱۰ دیه گو مارادونا در باشگاه نیوولز اولد بویز را بر تن کرده بود تا یکبار دیگر ادای احترام خود را به این فوتبالیست بزرگ و فقید نشان داده باشد.

در همین ارتباط چند دقیقه بعد از پایان بازی بارسلونا و آلاوس، فوق ستاره آرژانتینی بارسا تصویری از خوشحالی خود کنار عکس دیه گو آرماندو مارادونا را منتشر کرد و درباره آن نوشت: " تا ابد دیه گو"

تگ ها


مارادونا لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال