مسی به سیتی بیاید خوب است، نیاید هم مهم نیست

ستاره بلژیکی منچسترسیتی اخبار و شایعات مربوط به انتقال مسی به جمع سیتیزن ها را دنبال نمی کند....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی در مصاحبه با وبسایت گل تایید کرد که یک سال دیگر هم در بارسا خواهد ماند.

فوق ستاره آرژانتینی که از مدیریت بارسا بسیار ناراضی است و این موضوع را صراحتا نیز عنوان کرد، به شکلی جدی خواهان جدایی و تجربه یک چالش جدید بود ولی با مخالفت صریح باشگاه، چاره ای جز کشاندن بحث به دادگاه نبود و چون تمایلی برای این جنگ و جدل قضایی نداشت، ترجیح داد یک فصل دیگر هم ماندنی شود.

مسی معتقد بود بند فسخ اختیاری او معتبر بوده و در عوض بند فسخ ۷۰۰ میلیون یورویی او منقضی شده است ولی بارسا با این قضیه مخالفت کرد و چاره ای نبود جز بحث و جدل در دادگاه که در نهایت مسی تصمیم گرفت یک فصل دیگر هم در تیم محبوبش بماند.

به ادعای رسانه ها مقصد بعدی مسی در صورت ترک بارسلونا، منچسترسیتی بود و حتی نامه رسمی این باشگاه برای جذب فوق ستاره آرژانتینی هم توسط یک رسانه سوئیسی منتشر شد.

سیتی شروع خوبی در فصل جدید نداشته و پس از سه بازی با کسب ۴ امتیاز در رده ۱۳ قرار دارد. برخی می گویند شاید سیتی واقعا به لیونل مسی نیاز داشت و فصل بدی در انتظار این تیم است. شایعاتی نیز منتشر شده مبنی بر اینکه مسی فصل بعد قطعا راهی سیتی خواهد شد.

کوین دی بروینه که از این شایعات ناراحت است، در این رابطه به گل گفت:« صادقانه بگویم که اخبار مربوط به مسی برایم مهم نیستند. اگر او به سیتی بیاید که خوب است؛ در غیر این صورت تیم ما به اندازه کافی بازیکن بزرگ و با کیفیت دارد. بازیکنانی که از هم تیمی بودن و بازی کنارشان لذت می برم. الان زمان صحبت در مورد احتمال انتقال مسی به سیتی در فصل بعد نیست.»

تگ ها


لیونل مسی کوین دی بروین منچستر سیتی بارسلونا