مسی به من گفت تو فقط ضربه بزن، گل می‌شود!

مارکو وراتی، هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن مدعی شد باید بیشتر به گلزنی در دیدارهای پیش رو فکر کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مارکو وراتی چند هفته قبل و در دیدار پاری سن ژرمن مقابل ریمز درخشان ظاهر شده و دو بار به زیبایی موفق به باز کردن دروازه حریف شد. حالا این هافبک خلاق و ایتالیایی فاش کرد لیونل مسی پیش از آن مسابقه به مارکو وراتی پیشنهاد داده به سمت دروازه حریف ضربه بزند و اگر این اتفاق رخ دهد او موفق به گلزنی خواهد شد.

مارکو وراتی گفت: "من اینطور فکر نمی کنم که هرگز از قدرت ضربه زنی خود در سال های اخیر استفاده نکرده ام. البته شاید این نقص من باشد، اما این رویه به طرز فکر من نسبت به فوتبال نیز مرتبط است. در حقیقت من پاس دادن را به ضربه زدن به سمت دروازه حریف ترجیح می دهم. انتخاب بین پاس دادن و شوت زنی به موقعیت بستگی دارد و البته خودم هم می دانم که باید در این زمینه پیشرفت کنم.

یک روز قبل از دیدار مقابل ریمز و در جریان تمرینات پاری سن ژرمن بود که لیونل مسی به من گفت تو در بازی فردا به سمت دروازه حریف ضربه بزن و قول می دهم که می توانی موفق به گلزنی شوی. زیرا من در تمرینات موفق به انجام این کار شده بودم و مسی نیز به همین علت به من این حرف را زد. من بلد هستم که چگونه به سمت دروازه تیم مقابل ضربه بزنم، اما همه ما عیب هایی داریم و سبک فوتبال من نیز اینگونه است. می دانم که باید از این حیث پیشرفت کرده و بیشتر به سمت چارچوب ضربه بزنم."

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال