مسی به پیشنهاد منچسترسیتی پاسخ داد

نقشه‌های مدیران منچسترسیتی برای جذب کاپیتان آرژانتینی بارسلونا بعد از بروز اختلاف میان وی و مدیر ورزشی کاتالان‌ها نقش بر‌آب شد....

به گزارش مدال و به نقل از نشریه سان انگلیس، در پی علنی شدن اختلافات لیونل مسی و اریک آبیدال، امیدهای مدیران منچسترسیتی برای جذب ستاره آرژانتینی بارسلونا جان گرفت، هر چند کاپیتان آبی‌و‌اناری‌ها خیلی زود رؤیای آنها برای عقد قرارداد با این بازیکن 32 را بر باد داد.

سیتی از چند سال پیش همواره رؤیای جذب مسی در صورت خروج این بازیکن آرژانتینی از نوکمپ را در سر داشته و ابراز نارضایتی اخیر این بازیکن از اظهارات آبیدال درباره دلیل اخراج ارنستو والورده، سبب شده بود که مالکان قطری تیم آبی‌پوش شهر منچستر به تحقق رؤیای‌شان امیدوار شوند. گفته می‌شد، فران سوریانو  و تکسیکی بگیریستاین، مدیران اجرایی و ورزشی باشگاه ورزشی که با مسی و خانواده او رابطه خوبی هم دارند، حاضر شده بودند به او حقوقی نجومی معادل هفته‌ای 600 هزار پوند پیشنهاد کنند تا او را به ورزشگاه اتحاد ببرند اما طبق ادعای نشریه اکسپرس تیر آنها برای کشاندن برترین بازیکن جهان به سنگ خورده است.

طبق گزارش این نشریه انگلیسی، مشاوران مسی به مدیران باشگاه منچسترسیتی اعلام کرده‌اند که این بازیکن هیچ برنامه‌ای برای ترک بارسلونا در پایان فصل ندارد. این در حالیست که مسی تنها یک سال دیگر با بارسلونا قرارداد دارد و آبیدال در مصاحبه اخیرش ابراز امیدواری کرد که قراردادش را تمدید خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

اسکای: مسی قصد ترک بارسلونا را ندارد

ریوالدو: بارسلونا باید به دنبال جانشین برای مسی باشد

 

 

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر سیتی اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال