مسی جانور است؛ چطور او را زیر سوال می برید؟

تیری آنری ستاره سابق بارسلونا به دفاع از لیونل مسی در مقابل انتقادات پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، قدم زدن مسی در دقایق پایانی بارسا بارسا ودیناموکیف موجی از انتقادات را در رسانه ها علیه او به دنبال داشت. مسی را به بی انگیزگی و بی تفاوتی متهم کردند ولی او امشب برابر بتیس یک نیمه فرصت بازی را پیدا کرد، یک پاس گل داد و دبل کرد.

تیری آنری که بین سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ کنار مسی در بارسا بازی می کرد، در مورد انتقادات اخیر از اوین فوق ستاره گفت:« در ال کلاسیکو ۵ یا ۶ بار مسی را در حال مشارکت در دفاع دیدم. او حتی تا نقطه کرنر برای دفاع عقب می آمد. البته این موضوع مورد اهمیت قرار نمی گیرد بلکه چند ثانیه قدم زدن او در دقیقه پایانی بازی با دیناموکیف را بزرگنمایی می کنند. می دانم که رسانه ها نیاز به چنین اخبار و حواشی دارند ولی بازی با اعتبار لیونل مسی؟ او شخصیتی نیست که اینگونه مورد حمله قرار بگیرد.»

آنری ادامه داد:« مسی می تواند روز بد و خوب داشته باشد ولی واقعا نمی دانم او می تواند بهتر از اینها هم کار کند؟ انتقاد از مسی همیشه بوده ولی واقعا زیر سوال بردن او و انگیزه هایش، حماقت است. مسی یک جانور است که در هر بازی پاس می دهد و گل می زند و سرنوشت یک مسابقه را به تنهایی تعیین کند.»

تگ ها


تیری آنری لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال