مسی جدید لالیگا بازی برای اسپانیا را رد کرد

لوکا رومرو که فصل پیش توانست رکورد جوان ترین بازیکن تاریخ لالیگا را از آن خود کند دعوت اسپانیا برای بازی برای این کشور را رد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، لوکا رومرو، بازیکن جوان و تنها ۱۵ ساله مایورکا ۴ ماه پیش در جریان شکست ۲-۰ این تیم از رئال در رقابت های لالیگا از دقیقه ۸۳ جای ادریسو بابا را در زمین مسابقه گرفت تا رکورد جدیدی را در فوتبال اسپانیا را رقم بزند.

پیش از این رکورد قبلی به ۸۰ سال پیش و مدافع وقت باشگاه سلتاویگو یعنی سانسون اختصاص داشت؛ کسی که اولین بازی خود را در دسامبر سال ۱۹۳۹ برای باشگاه اسپانیایی انجام داد.

او در پایان فصل همراه مایورکا به دسته پایین تر سقوط کرد و چند روز دیگر با ورود به ۱۶ سالگی اولین قرارداد حرفه ای اش را امضا خواهد کرد.

رومرو با اصالتی آرژانتینی می تواند برای تیم های ملی مکزیک، اسپانیا و آرژانتین بازی کند ولی ترجیح او آرژانتین است. او برای تیم های پایه این کشور نیز سابقه بازی دارد و دوست دارد روزی بازی برای تیم بزرگسالان آلبی سلسته را نیز تجربه کند.

پس از درخشش این بازیکن در مایورکا، مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا دست به کار شدند تا او را به بازی برای کشورشان متقاعد کنند. اخیرا خوزه مولینا مدیر ورزشی فدراسیون فوتبال اسپانیا در یک رستوران ملاقاتی با رومرو و پدرش داشت و تلاش کرد او را از بازی برای آرژانتین منصرف کند اما او امروز به این درخواست پاسخ منفی داد. رومرو همچنان علاقه مند است تا برای آرژانتین به میدان برود.

زمانی تلاش های اسپانیا برای متقاعد کردن لیونل مسی بی نتیجه مانده بود و همین اتفاق در مورد رومرو تکرار شد.

تگ ها


تیم ملی اسپانیا لیونل مسی رئال مادرید مایورکا بارسلونا