مسی جلوتر از رونالدو؛ پردرآمدترین فوتبالیست دنیا

با انتشار فهرست پردرآمدترین فوتبالیست‌های دنیا لیونل مسی به پیشتازی ادامه داد و جلوتر از کریستیانو رونالدو نام خود را به عنوان پردرآمدترین فوتبالیست دنیا ثبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در فهرست جدید پردرآمدترین فوتبالیست‌های دنیا که توسط نشریه فوربس منتشر شد لیونل مسی با درآمد ۱۲۶ میلیون دلار در سال گذشته موفق شد عنوان پردرآمدترین فوتبالیست دنیا را به خود اختصاص دهد. کریستیانو رونالدو هم با اختلاف کمی نسبت به مسی در رتبه دوم فهرست قرار دارد.

این در حالی است که در هفته های اخیر ماجرای تنش ایجاد شده بین لیونل مسی و باشگاه بارسلونا او را در صدر اخبار قرار داده بود. مسی بعد از آنکه اعلام کرد قصد جدایی از بارسا را دارد با مخالفت جدی باشگاه روبرو شد. مسی مدعی بود به دلیل بندی در قراردادش می تواند رایگان بارسا را ترک کند ولی باشگاه کاتالان می گفت آن بند منقضی شده و هر تیمی خواهان مسی باشد باید ۷۰۰ میلیون یورو به اندازه بند آزادسازی او پرداخت کند. البته مسی در نهایت تصمیم گرفت در بارسا ماندگار شود.

در فهرست جدید فوربس، مسی با درآمد ۱۲۶ میلیون دلار در دوازده ماه گذشته صدرنشین است و کریستیانو رونالدو در این مدت با درآمد ۱۱۷ میلیون دلاری در رتبه دوم قرار دارد.

دو ستاره پاری سن ژرمن، نیمار و امباپه به ترتیب در رتبه‌های سوم و چهارم این فهرست قرار دارند.

محمد صلاح ستاره مصری لیورپول هم رتبه پنجم این فهرست را به خود اختصاص داده.

در رتبه‌های دیگر این فهرست ده نفره می‌توان نام پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد، آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی بارسلونا و گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید را دید. دو رتبه انتهای فهرست هم در اختیار رابرت لواندوفسکی گلزن بایرن مونیخ و داوید دخیا سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد است.

فهرست ۱۰ نفره پردرآمدترین فوتبالیست‌های دنیا در سالی که گذشت به انتخاب نشریه فوربس

بیشتر بخوانید:

مدافع جنجالی مارسی، از نیمار میمون تا مسی کوتوله!

آینده پدیده بارسلونا در دستان ایجنت رونالدو

 

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو لیونل مسی فوتبال جهان یوونتوس بارسلونا فوتبال