مسی: جوایز تیمی برای من مهم‌تر است

لیونل مسی در شبی که ششمین جایزه بهترین بازیکن سال جهان را به خود اختصاص داد مدعی شد برای وی جوایز تیمی در درجه بالاتری از اهمیت هستند....

لیونل مسی در شبی که ششمین جایزه بهترین بازیکن سال جهان را به خود اختصاص داد مدعی شد برای وی جوایز تیمی در درجه بالاتری از اهمیت هستند.

به گزارش مدال، لیونل مسی امشب به عنوان مرد سال فوتبال جهان انتخاب شد و برای ششمین بار این عنوان را از آن خود کرد. مسی پس از آن که این عنوان را از آن خود کرد گفت: خیلی ممنونم. بدیهی است که ابتدا می‌خواهم از همه کسانی که تصمیم گرفتند من را انتخاب کنند تشکر کنم. حقیقت این است که همیشه می‌گویم که برای من جوایز فردی یک موضوع ثانویه است و  جوایز تیمی برایم مهم‌تر هستند. 
امشب یک شب ویژه برای من است. من خوش شانس هستم که همسرم آنجا نشسته و مهمتر از همه سه فرزند من اینجا هستند. این اولین باری است که آنها در اینجا هستند، تیاگو در مراسم قبلی حاضر بود اما آن موقع بسیار کوچک بود و چیزی را به یاد نمی آورد. لذت بردن آنها از این لحظه اتفاقی بی‌نظیر و با ارزش است، آنها عاشق فوتبال هستند و به همین دلیل امروز یک روز خارق‌العاده است، دوباره باید بگویم که از همه متشکرم.

اخبار مرتبط:
لیونل مسی ‌‌‌‌مرد سال فوتبال جهان شد

تگ ها


مسی لیونل مسی اخبار لیونل مسی مرد سال فوتبال جهان بهترین بازیکن جهان جایزه The Best فوتبال