مسی خوب می داند اگر قولی بدهم، عمل می کنم

خوان لاپورتا رئیس سابق بارسلونا و نامزد ریاست این باشگاه در مورد تمدید قرارداد لیونل مسی صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بحث تمدید قرارداد با لیونل مسی تبدیل به یک معضل در باشگاه بارسلونا شده است. فوق ستاره آرژانتینی تنها چند ماه دیگر با بارسا قرارداد دارد و از ۱۶ روز دیگر می تواند با هر باشگاهی وارد مذاکره شود.

از سیتی و پی اس جی به عنوان مقصد بعدی او نام برده می شود و نامزدهای ریاست بارسلونا مهمترین وظیفه شان تمدید با او محسوب می شود به شرط اینکه مسی تا قبل از ۵ بهمن یعنی انتخابات بارسا، قرارداد خود با تیمی دیگر را امضا نکند.

خوان لاپورتا یکی از جدی ترین شانس های رسیدن به ریاست بارسلونا در مورد مسی به مارکا گفت:« همه هنرمان برای تمدید با مسی را به کار خواهیم بست. بله؛ رئال دو سال پیش رونالدو را فروخت ولی بحث مسی متفاوت است. او محصول آکادمی بارسلوناست و می تواند مثل پله تبدیل به بازیکنی تک باشگاهی شود. بحث مسی فقط پول نیست. قطعا پیشنهاد مالی خوبی خواهیم داد ولی به پای پیشنهادات باشگاه های متمول نخواهد رسید.»

لاپورتا ادامه داد:«با مسی رابطه خیلی خوبی دارم و می دانم که عاشق بارسلوناست. اطمینان دارم او تا زمان انتخاب رئیس بعدی صبر خواهد کرد. او تیمی می خواهد که مدعی فتح لیگ قهرمانان باشد و می داند که اگر قولی بدهم، عمل خواهم کرد. خوشبختانه اعتماد مسی را با خود دارم ولی الان زمان صحبت کردن با او نیست. اجازه بدهید رئیس شوم، سپس با مسی وارد مذاکره خواهم شد.»

تگ ها


لاپورتا لیونل مسی بارسلونا