مسی؟ خوش شانسم هم تیمی رونالدو شده‌ام

آرتور ملو خوشحال است که به یوونتوس پیوسته و شانس هم تیمی بودن با رونالدو نصیبش شده است. او به مقایسه بین مسی و کریس رونالدو پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آرتور ملو تابستان امسال از بارسا با رقم ۷۲ +۱۰ میلیون یورو راهی یوونتوس شد. یوونتوس هم در عوض میرالم پیانیچ را به باشگاه کاتالان واگذار کرد. جدایی ملو از بارسا در نهایت با حرف و حدیث هایی همراه بود. او در حالی به یووه پیوست که هنوز فصل به اتمام نرسیده بود ولی پس از رسمی شدن انتقال، او از فهرست بارسا کنار گذاشته شد و کیکه ستین دیگر به وی میدان نداد تا آرتور هم برای بازی های لیگ قهرمانان حاضر به تمرین با بارسا نشود. 

شروع آرتور در یوونتوس خوب نبود و آندره آ پیرلو سرمربی این باشگاه در یکی دو مصاحبه خود گفت که ستاره برزیلی باید خود را به مرور با سبک بازی یوونتوس وفق دهد. این اتفاق رخ داده و آرتور در بازی اخیر یوونتوس برابر بارسا در نوکمپ خوش درخشید. بازگشت ملو به نوکمپ برای او خوش یمن بود و یووه ۰-۳ پیروز شد.

آرتور از جمله بازیکنان خوش شانسی است که هم تیمی بودن با لیونل مسی، نیمار و کریستیانو رونالدو را تجربه کرده است.

او در این رابطه به مارکا گفت:« مهمترین شاخصه این فوق ستاره ها ذهنیت شان است. هر سه استعداد لازم را دارند ولی ذهنیت برنده شان باورنکردنی است. آنها روی یک چیز تمرکز می کنند و تا پای مرگ برای رسیدن به آن تلاش خواهند کرد. یگ گل می زنند، دومی را می خواهند. دومی را می زنند ولی سومی را طلب می کنند. شکست در بازی تمرینی هم عصبانی شان می کند. سطح کیفی آنها به ندرت افت می کند و این مرا تحت تاثیر قرار می دهد.»

آرتور در مورد رونالدو گفت:« شکلی که او تمرین می کند، برایم شگفت انگیز است. این را البته بسیاری می دانند چون خیلی ها در مورد تمرینات رونالدو قبلا حرف زده اند ولی من با چشمان خودم دیده ام که پس از بازی های بیرون خانه، بعضا ساعت ۲ شب به تورین می رسیم و او بلافاصله تمرین می کند. به شوخی به رونالدو می گوید تو مریضی. بیهوده نیست او ۵ توپ طلا دارد. ذهنیت برنده او باورنکردنی است.»

کمک های رونالدو:« هم زبان هستیم و او از روز اول حضورم در یوونتوس کمک حالم بوده است. همیشه نزدیک من است و بهترین توصیه ها را همیشه دارد. او حتی به من می گوید چه چیزی بخورم و چه چیزی نخورم. توضیح می دهد که مصرف چه غذاهایی برایم مضر است و کدام ها به سودم خواهند شد. خوش شانسم که رونالدو را در کنارم دارم.»

تفاوت مسی و رونالدو:« صادقانه بگویم که ارتباط برقرار کردن با رونالدو ساده تر است و او راحت تر از مسی در دسترس قرار می گیرد. هرگز ندیده ام که رونالدو وقتی یک هم تیمی اش به کمک نیاز دارد بی تفاوت باشد. می توانم به اراده و عزم قاطع او هم اشاره کنم و تمریناتش که مثل یک جانور کار می کند. او خستگی نمی شناسد. او به همه تیم روحیه مضاعف می دهد.»

بیشتر ببینید:

گل زیبا موراتا در دیدار یوونتوس و بنونتو

5 گل برتر یوونتوس مقابل تورینو در زمین خانگی

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی آرتور ملو نیمار کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال