مسی در اندیشه هتریکی دیگر

ستاره آرژانتینی آبی اناری ها این فرصت را دارد تا با گلزنی مقابل المپیاکوس خود را به صدر جدول گلزنان چمپیونز نزدیک کند ......

ستاره آرژانتینی آبی اناری ها این فرصت را دارد تا با گلزنی مقابل المپیاکوس خود را به صدر جدول گلزنان چمپیونز نزدیک کند.

تب فوتبال باشگاهی یک بار دیگر با فرا رسیدن سه شنبه و چهار شنبه ای دیگر داغ شده، بازی های لیگ قهرمانان اروپا، یکی از با کیفیت ترین دیدار هایی که می توان در رده باشگاهی شاهد آن بود و تمامی ستارگان جهان علاقه مند به درخشش در آن هستند.
دو فصلی هست که چمپیونز در سیطره رئال و کریستیانو رونالدو قرار دارد. رئالی ها این فصل را هم خوب کار شروع کرده اند و یکی از مدعیان اصلی محسوب می شوند . اما تعداد مدعیان این فصل بیشتر و جدی تر از چند فصل گذشته است. جان گرفتن تیم های انگلیسی از یک سمت و  حضور تیم هایی مانند پاری سن ژرمن و  بارسلونا در سمت دیگر کار را برای رئال در دفاع از عنوان قهرمانی سخت کرده است.
پس از بازی های شب اول از هفته سوم که  با تساوی رئال، برد منچستر سیتی و گلزنی رونالدو همراه بود، حالا همه نگاه ها به بازی های شب دوم است.امشب(چهارشنبه) منچستر یونایتد، پاری سن ژرمن، یوونتوس، بایرن مونیخ، چلسی  و بارسلونا به عنوان تیم های درجه یک به مصاف حریفان خود می روند.

لیونل مسی

قطعا بارسلونا را باید یکی از جدی ترین مدعیان این فصل در همه ی جام های که حضور دارد دانست. ارنستو والورده و شاگردانش به پشتوانه لیونل مسی حالا به دنبال این هستند که چمپیونز را از چنگال رئال در بیاورند. فردا صدمین دیدار مسی در مهمترین رقابت های باشگاهی اروپا است.

مسی که یک تنه تیم ملی آرژانتین را به جام جهانی برد برای تکمیل سناریویی خود در این فصل نیاز به درخششی بیشتر در لیگ قهرمانان دارد. پسر دوست داشتنی لاماسیا که در این فصل توانست در اولین دیدار تیمش مقابل یوونتوس دو گل وارد دروازه بوفون بکند و طلسم این گلر بزرگ را هم بشکند در بازی بعدی فروغ چندانی نداشت تا برای گلزنی در شب سوم خود را آماده کند.
قطعا از دست دادن توپ طلا و بهترین بازیکنیو سی ال طی چند سال برای مسی چندان خوشایند نبوده و او برای جبران این وضعیت در این فصل کار خود را به گونه ای آغاز کرده که بهترین گلزن تیمش و لا لیگا محسوب می شود. پسر کوچک لاماسیا حالا به فکر این است که با هتریکی دیگر  دو باره اسم خود را در چمپیونز  بر سر زبان ها بیندازد.

 

تگ ها


اخبار روز UEFA Champions League فوتبال