مسی در بارسلونا از فوتبال خداحافظی می کند

الساندرو دل پیرو، اسطوره باشگاه یوونتوس فوتبال ایتالیا معتقد است که لیونل مسی در بارسلونا فوتبالش را به پایان می‌رساند....

به گزارش مدال، گزارش هایی که در این ماه منتشر شد مبنی بر اینکه لیونل مسی بعد از درگیری با مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا یعنی اریک آبیدال، تصمیم به جدایی از تیم کاتالانی گرفته است. بند موجود در قرارداد مسی که حاکی از آن است که او می تواند در پایان فصل بارسا را ترک کند نیز به این شایعات اضافه کرد.

با وجود گمانه‌زنی‌ها درباره مسی اما الساندرو دل پیرو، اسطوره باشگاه بارسلونا، معتقد است که او در بارسا به فوتبالش پایان خواهد داد. او‌ در این باره گفت: " مسی یک نابغه است. من فکر نمی کنم او به فکر ترک باشگاه باشد. او با این باشگاه رابطه ای محکم برقرار کرده است. همه چیز نشان می دهد که او می تواند در تمام دوران حرفه ای خود در آنجا بماند. این داستان خوبی خواهد بود."

دل پیرو درباره رقابت موجود در سری آ نیز گفت: " ما عادت کرده بودیم یوونتوس در ماه ژانویه و فاصله زیادی با حریفان خود ایجاد کند. با این وجود وضعیت پیش آمده مثبت است. اینتر بسیار پیشرفت کرده و لاتزیو فصل فوق العاده ای را پشت سر می‌گذارد. ما از به وجود آمدن این چالش در ایتالیا بسیار خوشحال هستیم."

بیشتر بخوانید:
وعده گواردیولا به سیتزین‌ها؛ جایی نمی‌روم
تمجید کارلتو از رونالدو 

تگ ها


الساندرو دل پیرو لیونل مسی مسی فوتبال جهان لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال