مسی دلیلی برای ترک بارسلونا ندارد

اسطوره باشگاه لیورپول دلیلی نمی بیند که لیونل مسی بخواهد بارسلونا را ترک کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیونل مسی فوتبالش را از بارسا شروع کرد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، همان جا نیز به فوتبالش پایان خواهد داد. این در حالی است که بزرگترین رقیب او یعنی کریستیانو رونالدو بازی در ۴ باشگاه مختلف را تجربه کرده است: اسپورتینگ لیسبون، منچستریونایتد، رئال مادرید و در حال حاضر یوونتوس.

رونالدو چندی پیش و در جریان یک مصاحبه گفت که دوست دارد مسی هم از بارسا جدا شود و به این چالش تن بدهد. دوست داران رونالدو همواره از مسی انتقاد می کنند که فقط در بارسا قادر به اثبات توانایی هایش است و برعکس رونالدو نمی تواند در یک لیگ متفاوت، همان بازیکن بزرگ همیشگی نشان دهد.

جیمی کاراگر مدافع سابق لیورپول که تمام دوران فوتبالش را در این باشگاه حضور داشت، مخالفت چنین عقیده ای است.

او به "CaughtOffside" گفت:« این یک نظریه احمقانه است. کاملا احمقانه. مسی در بهترین باشگاه بازی می کند و بهترین بازیکن تیمش و نیز اروپا محسوب می شود.

او همواره در برابر بهترین ها ارزش هایش را اثبات کرده و معتقدم نیازی به شنیدن نظرات دیگران ندارد. اینکه رونالدو در ۴ لیگ متفاوت بازی کرده و درخشیده، خیلی هم خوب است ولی دلیلی برای انتقاد به لیونل مسی نیست.»

کاراگر ادامه داد:« از نظر من، دلیل اینکه رونالدو از منچستر به رئال و سپس راهی یوونتوس شد، به این بر می گردد که او همواره خود را پشت سر مسی می بیند. شاید رونالدو لیگ عوض می کند و در آنجا بهترین گلزن و بهترین بازیکن می شود تا خودش را نسبت به مسی متفاوت نشان دهد.

اینکه فرانکو باره زی و پائولو مالدینی هرگز میلان را ترک نکردند، دلیل بر این نمی شود که آنها را بهترین مدافع دوران شان ندانیم. اگر مسی بارسا را ترک نکرده هم دلیلی برای انتقاد به او نیست و اصلا مسی چه نیازی دارد که بارسا را ترک کند؟»

بیشتر بخوانید:

یک دلیل بزرگ برای انتقال احتمالی پوگبا به رئال

 

 

تگ ها


جیمی کاراگر کریستیانو رونالدو لیونل مسی فوتبال جهان لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال