مسی دیگر تکرار نخواهد شد!

سسک فابرگاس هافبک پیشین بارسلونا که این روزها در موناکو توپ می‌زند در مصاحبه جدید خود لب به تمجید از همبازی سابق خود گشود و اعلام کرد هیچ بازیکنی همچون مسی مجدداً ظهور نخواهد کرد....

سسک فابرگاس هافبک پیشین بارسلونا که این روزها در موناکو توپ می‌زند در مصاحبه جدید خود لب به تمجید از همبازی سابق خود گشود و اعلام کرد هیچ بازیکنی همچون مسی مجدداً ظهور نخواهد کرد.

به گزارش مدال؛ «سسک فابرگاس» که بین سال‌های 2011 تا 2014 در بارسلونا با «لیونل مسی» هم‌بازی بود، معتقد است جهان فوتبال دیگر بازیکنی هم‌سطح ستاره آرژانتینی به خود نخواهد دید.

فابرگاس در مصاحبه با «AS» در این خصوص گفت: «به نظرم فوتبال دیگر چنین بازیکنی نخواهد دید. بازیکنی مانند رونالدو و رونالدینیو را دیده‌ایم اما مسی 15 سال است که در اوج قرار دارد و بهترین است. او اکنون هفدهمین فصل بازی‌اش را تجربه می‌کند و از هجده سالگی بهترین بوده. من از او صحنه‌هایی دیده‌ام که باورکردنی نیستند. او هر سه روز یکبار بازی می‌کند و هر بار تور دروازه حریفان را به لرزه در می‌آورد. به آرژانتین می‌رود برای تیم ملی بازی می‌کند، برمی‌گردد و هت‌تریک می‌کند. این عادی نیست!»

بیشتر بخوانید:

لیست بارسلونا برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۹/۲۰

تگ ها


لیونل مسی سسک فابرگاس بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها فوتبال جهان لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال