مسی- رئال مادرید؛ وعده دیدار در سانتیاگو برنابئو

به نظر می رسد که لیونل مسی در بازی برگشت مقابل رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو انگیزه‌های زیادی برای شکستن طلسم خود و زدن ۲۷ امین گل در تاریخ ال کلاسیکو ها خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از موندو دیپورتیوو, لیونل مسی با ۲۶ گل زده در مسابقات الکلاسیکو، بهترین گلزن تاریخ این رقابت محسوب می‌شود. با این حال او برای مدت زمان طولانی در به ثمر رساندن گل مقابل رئال‌مادرید ناکام بوده که در نوع خود اتفاق عجیبی به نظر می رسد. این در حالی است که روز گذشته این فرصت را داشت که به طلسم خود مقابل رئال پایان دهد اما بی دقتی و البته واکنش های خوب تیبو کورتوا مانع از رقم خوردن این اتفاق شد.

فوق ستاره آرژانتینی در تمام طول دقایق بازی تلاش زیادی از خود به نمایش گذاشت و حتی در نیمه اول برای دفاع کردن به عقب هم می آمد اما خطای اعلام شده از سوی کلمنت لنگله و گل دوم رئال مادرید توسط سرخیو راموس باعث ناامیدی بازیکنان بارسا و علی الخصوص مسی شد.

مهم ترین حرکت لیونل مسی در بازی دیروز ال کلاسیکو بعد از گل تساوی بخش آنسو فاتی رقم خورد. جایی که او بعد از در اختیار گرفتن توپ در محوطه جریمه رئال به شکل فوق العاده زیبا سرخیو راموس را دریبل زد و این بازیکن را محو کرد اما ضربه نهایی او با واکنش استثنایی تیبو کورتوا روبرو شد.

با توجه به عدم موفقیت مسی در گلزنی برای بارسا در مسابقه دیروز، او حالا باید مدت زمان بیشتری را برای به ثمر رساندن ۲۷ امین گل خود در ال کلاسیکو ها صبر کند. مسی آخرین بار در ماه می سال ۲۰۱۸ برابر رئال مادرید گلزنی کرده بود. با این حال او اکنون منتظر بازی برگشت خواهد ماند تا شاید در سانتیاگو برنابئو موفق به شکستن طلسم خود شود؛ ورزشگاهی که الهام بخش مسی بوده و تا به اینجا ۱۵ گل در آن به ثمر رسانده است.

تگ ها


لیونل مسی رئال مادرید بارسلونا