مسی رقیب من است و رفاقتی با او ندارم

لوئیس سوارز هشدار داد که بامداد فردا به مسی نه به عنوان دوست که یک رقیب نگاه می کند....

به گزارش "ورزش سه"،  آرژانتین بامداد فردا از دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ میزبان اروگوئه است. این بازی از حیث رویارویی لوئیس سوارز و لئو مسی نیز در نوع خود جذاب خواهد بود.

سوارز پیش از مسابقه تیم ملی کشورش مقابل آرژانتین و رویارویی با کاپیتان سرشناس تیم حریف که ۶ فصل با او در نوکمپ هم تیمی بوده، در نشستی خبری شرکت کرد.

سوارز که هم اکنون در اتلتیکو مادرید توپ می زند، در مورد مسی گفت:« با لئو در میدان مسابقه و به عنوان رقیب، رفاقتی ندارم. واضح است که ملاقات دوباره با او همیشه زیباست و خاص؛ اما درون زمین مسابقه، من بر این باور دارم که رفاقت، معنایی ندارد.»

لوئیس سوارز در رابطه با حضور در جمع نامزدهای برترین های توپ طلا گفت:« به عنوان یک اروگوئه ای باید بگویم که مردم اروگوئه باید افتخار کنند که یکی از آن‌ ها با توجه به سنی که دارد، هنوز در بالاترین سطح بازی می کند و بین برترین ها قرار می گیرد. به شخصه این مساله برایم افتخار بزرگی است اما قرار نیست تلاشم را متوقف کنم. به جنگیدن ادامه می‌ دهم تا در اوج باشم. حضور در اتلتیکو مادرید این فرصت را به من داد تا در میان برترین های دنیای فوتبال قرار بگیرم.»

تگ ها


اتلتیکو مادرید لوئیس سوارز لیونل مسی پاری سن ژرمن تیم ملی اروگوئه فوتبال جهان پاری سن ژرمن اتلتیکو مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال