مسی رکورددار بیشترین بازی ملی با آلبی سلسته

لیونل مسی ستاره تیم ملی آرژانتین در روزی که تیمش با یک گل پاراگوئه را شکست داد موفق شد رکورد دیگری را نیز به نام خود ثبت کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آرژانتین پس از مساوی با شیلی و برد مقابل اروگوئه، به مصاف پاراگوئه رفت که این بازی نیز با برتری یک بر صفر به سود یاران مسی به اتمام رسید. در این بازی در دقیقه ده آلخاندرو گومز دروازه حریف را باز کرد و در هشتاد دقیقه باقی مانده توپی از خط دروازه ها رد نشد تا آرژانتین با این پیروزی ۷ امتیازی شده و بالاتر از شیلی صدرنشین شود.

در این بازی لیونل مسی ستاره آلبی سلسته توانست رکورد دیگری را در دنیای فوتبال به نام خود ثبت کند. مسی در این دیدار به رکورد ۱۴۷ بازی ملی برای آرژانتین رسید. پیش از این خاویر ماسکرانو هافبک سابق بارسلونا این رکورد را در اختیار داشت و حالا در رکورد بیشترین بازی ملی برای آرژانتینی‌ها نام مسی نیز دیده می‌شود.

مسی نخستین بازی ملی تود را در سال ۲۰۰۵ مقابل مجارستان انجام داد. او پس از اینکه توانسته بود رکورد گابریل باتیستوتا را بشکند و بهترین گل‌زن ملی آرژانتین باشد؛ با رسیدن به رکورد خاویر ماسکرانو لقب بیشترین بازی ملی را نیز به نام خود کرد. مسی همچنین می‌تواند در بازی های آینده رکورد خود را بهبود ببخشد و به تنهایی صاحب بیشترین بازی ملی برای آلبی سلسته شود. کاپیتان آرژانتین تلاش میکند موفق به کسب جام در بازی‌های ملی پس از ناکامی در فینال‌های کوپا و همچنین نائب قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ شود و بالاخره طعم قهرمانی با آرژانتین را بچشد.

بیشتر بخوانید:

لیونل مسی اینگونه نابودم کرد

حمید استیلی چه کم از لیونل مسی دارد (عکس)

 

 

تگ ها


لیونل مسی تیم ملی آرژانتین فوتبال جهان آرژانتین فوتبال