مسی زمانش که برسد، می گوید می ماند یا می رود

جوردی آلبا حاضر نشد پس از قهرمانی کوپا دل ری بارسا، در مورد آینده لیونل مسی نظر شفافی بدهد. او هم مطمئن نیست مسی می ماند یا رفتنی است....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا شب گذشته کار دشواری برای پیروزی بر بیلبائو در فینال کوپا دل ری نداشت. بارسا یک نیمه را علی رغم موقعیت های زیادی که داشت بدون گل به پایان برد ولی دقیقه ۶۰ آنتوان گریزمان توانست روی پاس فرانکی دی یونگ قفل دروازه بیلبائو را باز کند و سپس دی یونگ روی پاس جوردی آلبا گل دوم را زد.

گل سوم بارسا را لیونل مسی به ثمر رساند و همین بازیکن روی پاس جوردی آلبا گل دوم خود و چهارم بارسا را زد.

آلبا که در فینال دو پاس گل داد، در پایان بازی گفت:« این شاید بهترین بازی تیمی فصل مان بود. برابر حریف بزرگی بازی داشتیم و افسوس که نمی توانیم قهرمانی را کنار هواداران مان جشن بگیریم. این قهرمانی تقدیم به همه آنها.»

آلبا ادامه داد:« فصل را خوب شروع نکردیم و امتیازات زیادی از دست دادیم. بازیکنان جوان و جدید زیادی به ما ملحق شده اند و این نخستین قهرمانی خیلی های شان بود و مبارک شان باشد. برای آنها شاید بیشتر از خودم خوشحالم.

فصل ۲۱-۲۰۲۰ هنوز می تواند فصل بهتری باشد اگر بتوانیم قهرمان لالیگا شویم. کوپا دل ری تمام شد و حالا همه تمرکز مان روی هشت بازی باقیمانده لالیگا خواهد بود و امیدوارم بتوانیم قهرمان شویم. افسوس من شکست در ال کلاسیکو است، چرا که معتقدم شایسته تساوی بودیم.»

آینده مسی:« بارها گفته ام که تصمیم نهایی را خود لئو خواهد گرفت و زمانش که برسد، آن را اعلام می کند. او متعهد به بارسلوناست و اینجا باشگاه همه زندگی اش است.»

تگ ها


یوردی آلبا لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال