مسی: شک ندارم ژاوی به رشد بارسا کمک می‌کند

لیونل مسی، ستاره پاری سن ژرمن، از حضور ژاوی هرناندز روی نیمکت بارسلونا ابراز خوشحالی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژاوی هرناندز پس از مدت‌ها دوری از بارسلونا بالاخره جانشین رونالد کومان روی نیمکت این تیم شد تا دوران جدیدی را این بار به عنوان سرمربی در نوکمپ آغاز کرده باشد.

بارسلونا موفق شد در اولین حضور این سرمربی کاتالان در بازی روز شنبه برابر اسپانیول با یک گل به پیروزی برسد تا او کارش را با کسب هر سه امتیاز آغاز کند.

بسیاری جدایی لیونل مسی از این تیم در پنجره نقل و انتقالات تابستانی را یکی از دلایل اصلی شرایط نه چندان خوب آنها و افت شدیدی که تجربه کردند می‌دادند و این فوق ستاره آرژانتینی اعتنقاد دارد که هم تیمی سابقش می‌تواند بارسا را بار دیگر به دوران اوج برگرداند.

لیونل مسی به مارکا گفت:« ژاوی مربی‌ای است که اطلاعات زیادی دارد، باشگاه را به خوبی می‌شناسد و از زمانی که بچه بوده به خوبی از همه چیز مطلع بوده است. او شخصیت بسیار مهمی برای بازیکنان جوان است و فردی است که باعث رشد دوباره بارسا خواهد شد، این چیزی است که من در آن هیچ تردیدی ندارم.»

شاید ژاوی تنها قهرمان بارسلونا نباشد که بار دیگر به نوکمپ برگشته و مسی نیز بار دیگر تمایلش برای در اختیار گرفتن نقشی در این باشگاه در سال‌های پیش رو را ابراز کرده است.

این ستاره آرژانتینی اضافه کرد:« من همیشه گفتم که روزی به بارسلونا برمی‌گردم چون می‌خواهم تا جایی که می‌توانم به این باشگاه کمک کنم و مشخصا اگر بتوانم به شکلی که دوست دارم به آنها کمک کنم، دوست دارم که بار دیگر در جمع آنها حضور داشته باشم.»

تگ ها


ژاوی پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال