مسی عشق به مردم کشورش را به تصویر کشید

لیونل مسی به همراه خانواده‌اش در اقدامی پسندیده به یاری مستمندان آرژانتین شتافت تا به زیباترین شکل ممکن عشق به مردم کشورش را به تصویر بکشد....

به گزارش مدال؛ گرچه برخی از منتقدین «لیونل مسی» همواره او را به این امر متهم کرده‌اند که او به تیم ملی «آرژانتین» آنطور که باید و شاید اهمیت نمی‌دهد اما عشق او به مردم کشورش خارج از زمین هیچگاه مورد شک قرار نگرفته است.

مردم این کشور بعد از بحران‌های اخیر و سردی هوای شدید، با مشکل جدی در تامین مواد غذایی خود روبه‌رو شده‌اند، به طوری که آماری فقر و گرسنگی در آرژانتین به شدت افزایش یافته و حتی چند روز گذشته 5 نفر نیز در اثر سرمای شدید جان خود را از دست داده‌اند. ضمن اینکه با توجه به شرایط اقتصادی بسیار ضعیف، آمار خیابان‌خواب‌ها با رشد چشمگیری مواجه شده که همین امر می‌تواند بر شمار تلفات سرمای اخیر بیافزاید.

در این بین مسئولانِ رستورانی به نام «VIP» تصمیم گرفته‌اند تا روز جمعه به مردم بی‌سرپناه وعده‌های غذایی گرم و رایگان اهدا کنند، رستورانی که مالکیت آن در اختیار «لیونل مسی» و خانواده‌اش قرار دارد.

«آریل آلمادا» مدیر این رستوران در این رابطه گفت: «ما به تصمیم مسی تا روز جمعه هفته آینده به تمام مراجعه‌کنندگان بی‌سرپناه آرژانتینی، غذای گرم و رایگان اهدا خواهیم کرد. ضمن اینکه در تمام ساعات روز نیز نوشیدنی‌های گرم در اختیار مردم قرار می‌گیرد. ما موظف هستیم که از مردم خود محافظت کنیم، از حالا تا 15 روز آینده ساعات کار رستوران را افزایش داده‌ایم و هر روز بین ساعت 7 تا 9 شب به طور کامل تنها در خدمت بی‌سرپناه‌ها خواهیم بود.»

بیشتر بخوانید:

دستمزد مسی بیشتر از مجموع تمام فوتبالیست‌های دنیا؛ مصائب زن بودن!

تگ ها


خیریه اسطوره آرژانتین خیریه مسی لیونل مسی آرژانتین Copa America UEFA Champions League فوتبال